Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Louisville City - San Antonio

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

SUAUSL Championship · SUA Final
Louisville City
EÎVÎV
Final1-1Pauză 1-0
San Antonio
EVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Louisville City 63%Egal 21%San Antonio 16%

Louisville City 1-1 San Antonio: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Louisville City 1-1 San Antonio (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 1-1 avea 10,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Louisville Cityîn meciSan Antonio
2
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Louisville City vs San Antonio

Louisville City marchează și primește câte 2,4 goluri pe meci. San Antonio marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Louisville City, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Louisville Cityultimele 5San Antonio
1,40
Puncte / meci
2,00
2,4
Goluri marcate / meci
1,6
2,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Louisville City și ultimele 5 San Antonio, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Louisville City2-1-2

E
Louisville City - San Antonio09.08.26 · USL Championship
1-1
Î
Tampa Bay Rowdies - Louisville City02.08.26 · USL Championship
5-4
V
Louisville City - Birmingham Legion30.07.26 · USL Championship
2-1
Î
Pittsburgh Riverhounds - Louisville City18.07.26 · USL Championship
3-1
V
Louisville City - Lexington12.07.26 · Cupa USL
4-2

San Antonio3-1-1

E
Louisville City - San Antonio09.08.26 · USL Championship
1-1
V
San Antonio - Indy Eleven01.08.26 · USL Championship
3-1
V
Brooklyn FC - San Antonio26.07.26 · USL Championship
0-1
Î
San Antonio - Las Vegas Lights19.07.26 · USL Championship
1-2
V
San Antonio - Chattanooga Red Wolves12.07.26 · Cupa USL
2-0

Întâlniri directe Louisville City - San Antonio

Louisville City 0Egal 2San Antonio 0
E
Louisville City - San Antonio09.08.2026 · pauză 1-0
1-1
E
San Antonio - Louisville City20.10.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Louisville City. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Louisville City - San Antonio

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Louisville City1.4563% fără marjă
X · Egal4.3521% fără marjă
2 · San Antonio5.6016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.45
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Louisville City - San Antonio s-a jucat duminică, 9 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Louisville City vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, San Antonio are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Louisville City a câștigat niciodată, San Antonio niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Louisville City - San Antonio 1-1, pe 9 august 2026.

Casele o dau favorită pe Louisville City, la 1.45, cu egalul la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Louisville City și 1,5 pentru San Antonio. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 63%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.09, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 63%. Cota de 1.63 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) merită privit: 64% în model, iar 1.82 plătește peste cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Louisville City - San Antonio

Goluri estimate: 1,81 Louisville City și 1,46 San Antonio, total 3,27. 1X2 în model: 46% · 23% · 31%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-19,1%1-27,3%1-06,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Louisville City. Louisville City a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startLouisville City · 1.45
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Louisville City - San Antonio?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Louisville City - San Antonio?

În USL Championship (SUA).

Unde s-a jucat Louisville City - San Antonio?

Pe Lynn Family Stadium, în Louisville, Kentucky, duminică, 9 august, ora 03:00 (ora României).

Cine era favorită în Louisville City - San Antonio?

Louisville City pleca favorită, la cota 1.45. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Louisville City - San Antonio?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →