Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Leek Town - Whitby Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Leek Town
EEVEE
Final1-2
Whitby Town
EÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Leek Town 49%Egal 27%Whitby Town 24%

Leek Town 1-2 Whitby Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Leek Town 1-2 Whitby Town. Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Whitby Town, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 1-2 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Leek Town vs Whitby Town

Leek Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Whitby Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Leek Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Leek Town 2, egal 1, Whitby Town 1.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Leek Townultimele 5Whitby Town
1,40
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Leek Town și ultimele 5 Whitby Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Leek Town1-4-0

E
Leek Town - Runcorn Linnets31.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Stalybridge Celtic - Leek Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Kidsgrove Athletic - Leek Town21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Leek Town - Stafford Rangers18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Leek Town - Macclesfield14.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Whitby Town1-3-1

E
Whitby Town - Guisborough T.01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Northallerton Town - Whitby Town21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Bridlington Town - Whitby Town10.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Marske Utd - Whitby Town04.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
E
Whitby Town - Cleethorpes Town25.04.26 · Northern Premier League - PD
0-0

Întâlniri directe Leek Town - Whitby Town

Leek Town 2Egal 1Whitby Town 1
V3-2
V0-3
Î1-2
E0-0

V/E/Î din perspectiva Leek Town. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Leek Town - Whitby Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Leek Town1.8549% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Whitby Town3.7024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.77
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Analiza de dinainte de meci

Leek Town - Whitby Town s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Leek Town n-a pierdut niciunul (o victorie și patru egaluri). Golaveraj: 6-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Whitby Town vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4.

În ultimele 4 întâlniri directe, Leek Town a câștigat de 2 ori, Whitby Town o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Leek Town - Whitby Town 3-2, pe 18 aprilie 2026.

Leek Town pleacă favorită, la cota 1.85. Egalul e la 3.40, iar Whitby Town la 3.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Leek Town și 1,2 pentru Whitby Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 39% la victorie, față de 49%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Leek Town are 39%, Whitby Town 34%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.83 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Leek Town - Whitby Town

Goluri estimate: 1,30 Leek Town și 1,18 Whitby Town, total 2,48. 1X2 în model: 39% · 27% · 34%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-010,9%0-19,9%0-08,4%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Leek Town e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Favorită la startLeek Town · 1.85
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Leek Town - Whitby Town?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Leek Town - Whitby Town?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Leek Town - Whitby Town?

Leek Town pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Leek Town - Whitby Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →