Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

CehiaCehia · 3. CFL

Jiskra Domazlice - Sparta Praga B

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Cehia3. CFL · Cehia Final
Jiskra Domazlice
VVVVV
Final2-2Pauză 0-0
Sparta Praga B
ÎVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Jiskra Domazlice 35%Egal 23%Sparta Praga B 42%

Jiskra Domazlice 2-2 Sparta Praga B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Jiskra Domazlice 2-2 Sparta Praga B (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 2-2 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (4-1) și 6 cartonașe galbene (5-1).

Jiskra Domazliceîn meciSparta Praga B
4
Cornere
1
5
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Jiskra Domazlice vs Sparta Praga B

Jiskra Domazlice marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,0. Sparta Praga B marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Jiskra Domazlice, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Jiskra Domazliceultimele 5Sparta Praga B
3,00
Puncte / meci
0,60
3,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,8
5
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Jiskra Domazlice și ultimele 5 Sparta Praga B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Jiskra Domazlice5-0-0

V0-3
V5-2
V
Dukla Praga B - Jiskra Domazlice24.05.26 · 3. CFL
1-3
V
Jiskra Domazlice - Aritma Praga20.05.26 · 3. CFL
3-2
V
Jiskra Domazlice - SK Kladno16.05.26 · 3. CFL
2-0

Sparta Praga B1-0-4

Î
Sparta Praga B - Sokol Hostoun24.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Sparta Praga B - Zwickau17.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Hradec Kralove - Sparta Praga B04.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î1-0
Î0-2

Ponturi Jiskra Domazlice - Sparta Praga B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Jiskra Domazlice2.5735% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Sparta Praga B2.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.43
12 1.20

Goluri

Sub 2.5 2.57
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.40
GG Nu 2.75

Analiza de dinainte de meci

Jiskra Domazlice - Sparta Praga B s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 3. CFL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Jiskra Domazlice n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 16-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Sparta Praga B vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 9.

Casele văd un meci echilibrat: 2.57 pentru gazde, 2.17 pentru oaspeți și 3.85 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.40.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Jiskra Domazlice și 1,4 pentru Sparta Praga B. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 53% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Jiskra Domazlice merită privit: 53% în model, iar 2.57 plătește peste cota corectă de 1.89. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. La 1.41, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.54) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Jiskra Domazlice - Sparta Praga B

Goluri estimate: 2,04 Jiskra Domazlice și 1,37 Sparta Praga B, total 3,41. 1X2 în model: 53% · 21% · 26%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,4%1-19,2%2-06,9%1-06,7%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sparta Praga B. Sparta Praga B a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-0
Cornere4-1
Cartonașe galbene5-1
Favorită la startSparta Praga B · 2.17
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Jiskra Domazlice - Sparta Praga B?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Jiskra Domazlice - Sparta Praga B?

În 3. CFL (Cehia).

Cine era favorită în Jiskra Domazlice - Sparta Praga B?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.17 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Jiskra Domazlice - Sparta Praga B?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din 3. CFL

Toată liga →