Hapoel Raanana U19 – Beitar Jerusalem U19
Ultimele 5 / 5: Hapoel Raanana U19 marchează 0.8 și primește 2.4. Beitar Jerusalem U19 1.0 / 3.2.
1X2, fără marjă
Gazdă 33% · Egal 25% · Oaspete 42%
Goluri / meci
0.8 + 1.0
Peste 2.5
— · forma 60% / 80%
GG
—
Analiză Hapoel Raanana U19 – Beitar Jerusalem U19
Hapoel Raanana U19 o primește pe Beitar Jerusalem U19 sâmbătă, 17 octombrie, ora 19:15 (ora României), în Premier League U19 (Israel). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
Hapoel Raanana U19 are un bilanț de 0-2-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,40 puncte pe meci, cu 4 goluri marcate și 12 goluri primite (0,8 marcate și 2,4 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Beitar Jerusalem U19 are un bilanț de 1-0-4 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,60 puncte pe meci, cu 5 goluri marcate și 16 goluri primite (1,0 marcate și 3,2 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele sunt apropiate: diferența e de doar 0,20 puncte pe meci.
În baza noastră există o singură întâlnire directă între cele două echipe: pe 26.10.2025, Beitar Jerusalem U19 2–1 Hapoel Raanana U19. Un singur meci spune puțin, așa că analiza se sprijină mai mult pe formă și pe cote.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.77 / 3.60 / 2.12. După ce scoatem marja (aproximativ 11,0% pe piața asta), rămân 33% pentru Hapoel Raanana U19, 25% pentru egal și 42% pentru Beitar Jerusalem U19. Favorită e Beitar Jerusalem U19.
Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 2,00 goluri estimate pentru Hapoel Raanana U19 și 1,70 pentru Beitar Jerusalem U19, adică 3,70 în total. Cu aceste valori, Hapoel Raanana U19 câștigă în 45% din cazuri, egalul iese în 22%, iar Beitar Jerusalem U19 câștigă în 33%. Peste 2.5 goluri are 71%, GG are 71%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 8,4%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 12 puncte procentuale mai mult, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.
| Indicator | Hapoel Raanana U19 | Beitar Jerusalem U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-2-3 | 1-0-4 |
| Puncte / meci | 0,40 | 0,60 |
| Goluri marcate (medie) | 4 (0,8) | 5 (1,0) |
| Goluri primite (medie) | 12 (2,4) | 16 (3,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 80% |
| % GG | 80% | 80% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 0 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 2,00 | 1,70 |
| Șanse de victorie (model) | 45% | 33% |
Goluri estimate
2,00 – 1,70 · total 3,70
1X2 model
45% · 22% · 33%
Peste 2.5 model
71% · cotă corectă 1.41
GG model
71% · cotă corectă 1.41
Sub 2.5: 29% · Peste 2.5: 71% · total goluri în 90 de minute
| Hapoel Raan. ↓ / Beitar Jeru. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2,5 | 4,2 | 3,6 | 2,0 | 0,9 | 0,3 |
| 1 | 4,9 | 8,4 | 7,1 | 4,0 | 1,7 | 0,6 |
| 2 | 4,9 | 8,4 | 7,1 | 4,0 | 1,7 | 0,6 |
| 3 | 3,3 | 5,6 | 4,8 | 2,7 | 1,1 | 0,4 |
| 4 | 1,6 | 2,8 | 2,4 | 1,3 | 0,6 | 0,2 |
| 5 | 0,7 | 1,1 | 1,0 | 0,5 | 0,2 | 0,1 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Hapoel Raanana U19, coloane = goluri Beitar Jerusalem U19.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Apărare vulnerabilă: Hapoel Raanana U19. Hapoel Raanana U19 primește 2,4 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Apărare vulnerabilă: Beitar Jerusalem U19. Beitar Jerusalem U19 primește 3,2 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Favorit fără formă. Beitar Jerusalem U19 e favorită la case, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,0% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Niciun rezultat nu iese clar în față: Hapoel Raanana U19 45%, egal 22%, Beitar Jerusalem U19 33%. Peste 2.5 goluri are 71% în model (cotă corectă 1.41). Ambele marchează (GG) are 71% în model (cotă corectă 1.41). Scorul cel mai probabil: 1–1 (8,4%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 26.10.25 | Beitar Jerusalem U19 – Hapoel Raanana U19 | — | 2–1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Hapoel Raanana U19 – Beitar Jerusalem U19?
Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 19:15, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă Hapoel Raanana U19 – Beitar Jerusalem U19?
Meciul face parte din Premier League U19 (Israel). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre Hapoel Raanana U19 – Beitar Jerusalem U19?
Cotele 1X2 sunt 2.77 / 3.60 / 2.12. Fără marjă, asta înseamnă 33% pentru Hapoel Raanana U19, 25% egal și 42% pentru Beitar Jerusalem U19, cu Beitar Jerusalem U19 favorită la cota 2.12.
Câte goluri se așteaptă în Hapoel Raanana U19 – Beitar Jerusalem U19?
Modelul nostru estimează 3,70 goluri (2,00 pentru Hapoel Raanana U19, 1,70 pentru Beitar Jerusalem U19). Peste 2.5 goluri are 71%, GG are 71%, iar cel mai probabil scor este 1–1.