FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19
Ultimele 5 / 5: FC Ashdod U19 marchează 0.8 și primește 2.0. Hapoel Kfar Saba U19 1.2 / 1.6.
1X2, fără marjă
Gazdă 37% · Egal 26% · Oaspete 38%
Goluri / meci
0.8 + 1.2
Peste 2.5
— · forma 60% / 40%
GG
—
Analiză FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19
FC Ashdod U19 o primește pe Hapoel Kfar Saba U19 sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:00 (ora României), în Premier League U19 (Israel). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
FC Ashdod U19 are un bilanț de 0-2-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,40 puncte pe meci, cu 4 goluri marcate și 10 goluri primite (0,8 marcate și 2,0 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Hapoel Kfar Saba U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 6 goluri marcate și 8 goluri primite (1,2 marcate și 1,6 primite în medie). În 40% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Pe formă, Hapoel Kfar Saba U19 stă mai bine, cu o diferență de 1,00 puncte pe meci.
În ultimele 3 întâlniri directe din baza noastră, FC Ashdod U19 a câștigat 0, Hapoel Kfar Saba U19 a câștigat 1, iar 2 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 2,0 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 3 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 1 din 3. Ultima întâlnire, pe 31.01.2026, s-a terminat Hapoel Kfar Saba U19 0–0 FC Ashdod U19.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.47 / 3.50 / 2.40. După ce scoatem marja (aproximativ 10,7% pe piața asta), rămân 37% pentru FC Ashdod U19, 26% pentru egal și 38% pentru Hapoel Kfar Saba U19. Piața vede un meci echilibrat.
Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 1,20 goluri estimate pentru FC Ashdod U19 și 1,60 pentru Hapoel Kfar Saba U19, adică 2,80 în total. Cu aceste valori, FC Ashdod U19 câștigă în 28% din cazuri, egalul iese în 25%, iar Hapoel Kfar Saba U19 câștigă în 47%. Peste 2.5 goluri are 53%, GG are 56%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 11,7%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 9 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.
| Indicator | FC Ashdod U19 | Hapoel Kfar Saba U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-2-3 | 2-1-2 |
| Puncte / meci | 0,40 | 1,40 |
| Goluri marcate (medie) | 4 (0,8) | 6 (1,2) |
| Goluri primite (medie) | 10 (2,0) | 8 (1,6) |
| % Peste 2.5 | 60% | 40% |
| % GG | 60% | 60% |
| Victorii H2H (3 meciuri) | 0 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 1,20 | 1,60 |
| Șanse de victorie (model) | 28% | 47% |
Goluri estimate
1,20 – 1,60 · total 2,80
1X2 model
28% · 25% · 47%
Peste 2.5 model
53% · cotă corectă 1.89
GG model
56% · cotă corectă 1.79
Sub 2.5: 47% · Peste 2.5: 53% · total goluri în 90 de minute
| FC Ashdod U. ↓ / Hapoel Kfar. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6,1 | 9,7 | 7,8 | 4,2 | 1,7 | 0,5 |
| 1 | 7,3 | 11,7 | 9,3 | 5,0 | 2,0 | 0,6 |
| 2 | 4,4 | 7,0 | 5,6 | 3,0 | 1,2 | 0,4 |
| 3 | 1,8 | 2,8 | 2,2 | 1,2 | 0,5 | 0,2 |
| 4 | 0,5 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 0,1 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri FC Ashdod U19, coloane = goluri Hapoel Kfar Saba U19.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Apărare vulnerabilă: FC Ashdod U19. FC Ashdod U19 primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Apărare vulnerabilă: Hapoel Kfar Saba U19. Hapoel Kfar Saba U19 primește 1,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 10,7% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Șansă dublă X2 are 72% în model (cotă corectă 1.39), iar cota 1.42 e în linie cu ea. Peste 1.5 goluri are 77% în model (cotă corectă 1.30). Scorul cel mai probabil: 1–1 (11,7%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 31.01.26 | Hapoel Kfar Saba U19 – FC Ashdod U19 | — | 0–0 |
| 26.10.25 | FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19 | — | 0–2 |
| 31.08.24 | Hapoel Kfar Saba U19 – FC Ashdod U19 | — | 2–2 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19?
Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19?
Meciul face parte din Premier League U19 (Israel). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19?
Cotele 1X2 sunt 2.47 / 3.50 / 2.40. Fără marjă, asta înseamnă 37% pentru FC Ashdod U19, 26% egal și 38% pentru Hapoel Kfar Saba U19, deci un meci echilibrat.
Câte goluri se așteaptă în FC Ashdod U19 – Hapoel Kfar Saba U19?
Modelul nostru estimează 2,80 goluri (1,20 pentru FC Ashdod U19, 1,60 pentru Hapoel Kfar Saba U19). Peste 2.5 goluri are 53%, GG are 56%, iar cel mai probabil scor este 1–1.