Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

SUASUA · USL League One

Forward Madison - Chattanooga Red Wolves

Statistici și rezultat final · joi, 30 iulie

SUAUSL League One · SUA Final
Forward Madison
VVVVV
Final5-2Pauză 3-2
Șanse înainte de meci, după cote
Forward Madison 39%Egal 33%Chattanooga Red Wolves 28%

Forward Madison 5-2 Chattanooga Red Wolves: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Forward Madison 5-2 Chattanooga Red Wolves (pauză 3-2). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Forward Madison, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 5-2 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (8-5) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Forward Madisonîn meciChattanooga Red Wolves
8
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Forward Madison vs Chattanooga Red Wolves

Forward Madison marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,2. Chattanooga Red Wolves marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Forward Madison, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Forward Madison 5, egal 1, Chattanooga Red Wolves 1.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Forward Madisonultimele 5Chattanooga Red Wolves
3,00
Puncte / meci
1,80
3,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,8
5
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
5
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Forward Madison și ultimele 5 Chattanooga Red Wolves, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Forward Madison5-0-0

V
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves30.07.26 · USL League One
5-2
V
Forward Madison - FC Naples26.07.26 · USL League One
3-1
V
Forward Madison - Richmond Kickers16.07.26 · USL League One
4-0
V
Forward Madison - Union Omaha12.07.26 · Cupa USL
4-3
V
Spokane Velocity - Forward Madison02.07.26 · USL League One
0-1

Chattanooga Red Wolves3-0-2

Î
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves30.07.26 · USL League One
5-2
V
Chattanooga Red Wolves - One Knoxville26.07.26 · USL League One
1-0
V2-4
V
Chattanooga Red Wolves - AV Alta FC16.07.26 · USL League One
1-0
Î
San Antonio - Chattanooga Red Wolves12.07.26 · Cupa USL
2-0

Întâlniri directe Forward Madison - Chattanooga Red Wolves

Forward Madison 5Egal 1Chattanooga Red Wolves 1
V
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves30.07.2026 · pauză 3-2
5-2
V
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves12.10.2025 · pauză 1-0
2-1
Î
Chattanooga Red Wolves - Forward Madison07.08.2025 · pauză 0-0
2-1
E
Chattanooga Red Wolves - Forward Madison01.06.2025 · pauză 1-0
1-1
V
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves13.10.2024 · pauză 0-0
2-1
V
Chattanooga Red Wolves - Forward Madison08.09.2024 · pauză 1-1
1-3
V
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves11.08.2024 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Forward Madison. 6 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Forward Madison - Chattanooga Red Wolves

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Forward Madison2.2739% fără marjă
X · Egal2.7033% fără marjă
2 · Chattanooga Red Wolves3.2028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.54
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.67

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.72

Analiza de dinainte de meci

Forward Madison - Chattanooga Red Wolves s-a jucat joi, 30 iulie, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Forward Madison n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 17-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Chattanooga Red Wolves vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 9.

În ultimele 7 întâlniri directe, Forward Madison a câștigat de 5 ori, Chattanooga Red Wolves o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: Forward Madison - Chattanooga Red Wolves 5-2, pe 30 iulie 2026.

Forward Madison pleacă favorită, la cota 2.27. Egalul e la 2.70, iar Chattanooga Red Wolves la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Forward Madison și 1,3 pentru Chattanooga Red Wolves. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 54% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Forward Madison: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. Casele dau 2.27, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.90 e peste cea corectă (1.56). Ambele marchează (GG) merită privit: 63% în model, iar 1.71 plătește peste cota corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Forward Madison - Chattanooga Red Wolves

Goluri estimate: 2,02 Forward Madison și 1,29 Chattanooga Red Wolves, total 3,31. 1X2 în model: 54% · 22% · 24%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-19,5%2-07,5%1-07,4%3-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chattanooga Red Wolves. Chattanooga Red Wolves a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-2
Pauză3-2
Cornere8-5
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startForward Madison · 2.27
Goluri estimate~3,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Forward Madison - Chattanooga Red Wolves?

S-a jucat joi, 30 iulie, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 5-2.

În ce competiție s-a jucat Forward Madison - Chattanooga Red Wolves?

În USL League One (SUA).

Unde s-a jucat Forward Madison - Chattanooga Red Wolves?

Pe Breese Stevens Field, în Madison, Wisconsin, joi, 30 iulie, ora 03:00 (ora României).

Cine era favorită în Forward Madison - Chattanooga Red Wolves?

Forward Madison pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 5-2.

Câte goluri s-au marcat în Forward Madison - Chattanooga Red Wolves?

7 goluri, scor final 5-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →