Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

SUASUA · USL League One

Fort Wayne - Union Omaha

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

SUAUSL League One · SUA Final
Fort Wayne
ÎÎVÎÎ
Final0-2Pauză 0-0
Union Omaha
VVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Fort Wayne 38%Egal 27%Union Omaha 35%

Fort Wayne 0-2 Union Omaha: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fort Wayne 0-2 Union Omaha (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Union Omaha, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 0-2 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Fort Wayneîn meciUnion Omaha
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fort Wayne vs Union Omaha

Fort Wayne marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Union Omaha marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Fort Wayne, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Fort Wayneultimele 5Union Omaha
0,60
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
2,4
1,8
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Fort Wayne și ultimele 5 Union Omaha, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fort Wayne1-0-4

Î
Fort Wayne - Union Omaha02.08.26 · USL League One
0-2
Î
Spokane Velocity - Fort Wayne26.07.26 · USL League One
3-1
V
Fort Wayne - Greenville Triumph19.07.26 · USL League One
3-0
Î
One Knoxville - Fort Wayne16.07.26 · USL League One
2-1
Î
Fort Wayne - Detroit City12.07.26 · Cupa USL
1-2

Union Omaha3-1-1

V
Fort Wayne - Union Omaha02.08.26 · USL League One
0-2
V
Portland Hearts of Pine - Union Omaha23.07.26 · USL League One
1-2
E
Union Omaha - Westchester SC19.07.26 · USL League One
2-2
Î
Forward Madison - Union Omaha12.07.26 · Cupa USL
4-3
V
Union Omaha - AV Alta FC02.07.26 · USL League One
3-1

Întâlniri directe Fort Wayne - Union Omaha

Fort Wayne 0Egal 0Union Omaha 2
Î
Fort Wayne - Union Omaha02.08.2026 · pauză 0-0
0-2
Î
Union Omaha - Fort Wayne07.06.2026 · pauză 2-2
4-2

V/E/Î din perspectiva Fort Wayne. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fort Wayne - Union Omaha

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fort Wayne2.4238% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Union Omaha2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.50
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Fort Wayne - Union Omaha s-a jucat duminică, 2 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Fort Wayne are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Union Omaha vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Fort Wayne a câștigat niciodată, Union Omaha de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Fort Wayne - Union Omaha 0-2, pe 2 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Fort Wayne și 1,8 pentru Union Omaha. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.50 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 63% în model, iar 1.58 e aproape de cota corectă (1.59). Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Fort Wayne - Union Omaha

Goluri estimate: 1,47 Fort Wayne și 1,79 Union Omaha, total 3,26. 1X2 în model: 32% · 23% · 45%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,1%1-29,0%2-17,4%0-16,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fort Wayne. Fort Wayne a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Union Omaha. Union Omaha a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startFort Wayne · 2.42
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fort Wayne - Union Omaha?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Fort Wayne - Union Omaha?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Fort Wayne - Union Omaha?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Fort Wayne - Union Omaha?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →