Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

SUASUA · USL Championship

El Paso Locomotive - Monterey Bay

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

SUAUSL Championship · SUA Final
El Paso Locomotive
VÎVÎÎ
Final1-0Pauză 1-0
Monterey Bay
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
El Paso Locomotive 54%Egal 23%Monterey Bay 22%

El Paso Locomotive 1-0 Monterey Bay: statisticile meciului

Meciul s-a terminat El Paso Locomotive 1-0 Monterey Bay (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui El Paso Locomotive, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 1-0 avea 9,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 5 cartonașe galbene (2-3).

El Paso Locomotiveîn meciMonterey Bay
6
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici El Paso Locomotive vs Monterey Bay

El Paso Locomotive marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Monterey Bay marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4. La El Paso Locomotive, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: El Paso Locomotive 3, egal 3, Monterey Bay 1.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
El Paso Locomotiveultimele 5Monterey Bay
1,20
Puncte / meci
0,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
0
0%
Peste 2,5 goluri
80%
0%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri El Paso Locomotive și ultimele 5 Monterey Bay, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

El Paso Locomotive2-0-3

V
El Paso Locomotive - Monterey Bay06.08.26 · USL Championship
1-0
Î
Orange County - El Paso Locomotive02.08.26 · USL Championship
2-0
V
El Paso Locomotive - Sporting Jax26.07.26 · USL Championship
2-0
Î
Tulsa - El Paso Locomotive19.07.26 · USL Championship
1-0
Î0-2

Monterey Bay0-0-5

Î
El Paso Locomotive - Monterey Bay06.08.26 · USL Championship
1-0
Î
Lexington - Monterey Bay02.08.26 · USL Championship
3-2
Î
Monterey Bay - Orange County26.07.26 · USL Championship
1-2
Î
Phoenix Rising - Monterey Bay19.07.26 · USL Championship
3-2
Î
Monterey Bay - Las Vegas Lights12.07.26 · Cupa USL
2-3

Întâlniri directe El Paso Locomotive - Monterey Bay

El Paso Locomotive 3Egal 3Monterey Bay 1
V
El Paso Locomotive - Monterey Bay06.08.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Monterey Bay - El Paso Locomotive21.06.2026 · pauză 0-0
1-0
V
Monterey Bay - El Paso Locomotive15.03.2026 · pauză 0-1
0-3
E
El Paso Locomotive - Monterey Bay17.08.2025 · pauză 1-1
2-2
V
Monterey Bay - El Paso Locomotive22.06.2025 · pauză 0-1
1-2
E
Monterey Bay - El Paso Locomotive25.08.2024 · pauză 0-0
0-0
E
El Paso Locomotive - Monterey Bay14.03.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva El Paso Locomotive. 3 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi El Paso Locomotive - Monterey Bay

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · El Paso Locomotive1.6854% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Monterey Bay4.1022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.97
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

El Paso Locomotive - Monterey Bay s-a jucat joi, 6 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

El Paso Locomotive vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Monterey Bay n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 7-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 7 întâlniri directe, El Paso Locomotive a câștigat de 3 ori, Monterey Bay o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: El Paso Locomotive - Monterey Bay 1-0, pe 6 august 2026.

Casele o dau favorită pe El Paso Locomotive, la 1.68, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru El Paso Locomotive și 1,2 pentru Monterey Bay. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie El Paso Locomotive, modelul calculează 50%. Cota de 1.68 e sub cea corectă (2.00) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități El Paso Locomotive - Monterey Bay

Goluri estimate: 1,69 El Paso Locomotive și 1,17 Monterey Bay, total 2,86. 1X2 în model: 50% · 24% · 26%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%1-09,7%2-19,6%2-08,2%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Monterey Bay. Monterey Bay a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startEl Paso Locomotive · 1.68
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat El Paso Locomotive - Monterey Bay?

S-a jucat joi, 6 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat El Paso Locomotive - Monterey Bay?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în El Paso Locomotive - Monterey Bay?

El Paso Locomotive pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în El Paso Locomotive - Monterey Bay?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →