Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Druzhba Maykop
EÎVVV
Final1-3Pauză 1-2
Skchf Sevastopol
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Druzhba Maykop 36%Egal 27%Skchf Sevastopol 37%

Druzhba Maykop 1-3 Skchf Sevastopol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Druzhba Maykop 1-3 Skchf Sevastopol (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Skchf Sevastopol, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-3 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Druzhba Maykopîn meciSkchf Sevastopol
2
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Druzhba Maykop vs Skchf Sevastopol

Druzhba Maykop marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. Skchf Sevastopol marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Druzhba Maykop, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Druzhba Maykop nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Druzhba Maykopultimele 5Skchf Sevastopol
2,00
Puncte / meci
2,40
2,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Druzhba Maykop și ultimele 5 Skchf Sevastopol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Druzhba Maykop3-1-1

E
Druzhba Maykop - FC Rubin Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
2-2
Î
Kyzyltash Yalta - Druzhba Maykop27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-2
V
Druzhba Maykop - Chayka M20.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0
V
Shakhtar Donetsk Taganrog - Druzhba Maykop13.06.26 · FNL 2 - Division B
0-1
V
Druzhba Maykop - Psk Dinskaya06.06.26 · FNL 2 - Division B
4-0

Skchf Sevastopol4-0-1

Î
Spartak Nalchik - Skchf Sevastopol04.07.26 · FNL 2 - Division B
3-2
V
Skchf Sevastopol - Angusht Nazran27.06.26 · FNL 2 - Division B
1-0
V
Astrakhan - Skchf Sevastopol20.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2
V
Skchf Sevastopol - Pobeda Khasavyurt13.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1
V
FC Nart Cherkessk - Skchf Sevastopol06.06.26 · FNL 2 - Division B
0-1

Întâlniri directe Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol

Druzhba Maykop 0Egal 2Skchf Sevastopol 3
E
Skchf Sevastopol - Druzhba Maykop30.05.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Skchf Sevastopol - Druzhba Maykop21.06.2025 · pauză 1-0
2-1
Î
Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol05.04.2025 · pauză 2-2
3-4
Î
Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol31.08.2024 · pauză 1-2
1-2
E
Skchf Sevastopol - Druzhba Maykop04.05.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Druzhba Maykop. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Druzhba Maykop2.5236% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Skchf Sevastopol2.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.39
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.65
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.82

Analiza de dinainte de meci

Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Druzhba Maykop are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Skchf Sevastopol vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Druzhba Maykop a câștigat niciodată, Skchf Sevastopol de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Skchf Sevastopol - Druzhba Maykop 0-0, pe 30 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.52 pentru gazde, 2.45 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.88.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Druzhba Maykop și 1,3 pentru Skchf Sevastopol. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Druzhba Maykop are 41%, Skchf Sevastopol 33%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.34 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol

Goluri estimate: 1,45 Druzhba Maykop și 1,26 Skchf Sevastopol, total 2,71. 1X2 în model: 41% · 26% · 33%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-09,6%2-18,8%0-18,4%1-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,0 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-2
Cornere2-6
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSkchf Sevastopol · 2.45
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →