Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SUASUA · USL League One

Corpus Christi - Westchester SC

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SUAUSL League One · SUA Final
Corpus Christi
EÎVVE
Final2-2Pauză 0-2
Westchester SC
EVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Corpus Christi 13%Egal 28%Westchester SC 60%

Corpus Christi 2-2 Westchester SC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Corpus Christi 2-2 Westchester SC (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 2-2 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (11-2) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Corpus Christiîn meciWestchester SC
11
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Corpus Christi vs Westchester SC

Corpus Christi marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Westchester SC marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Corpus Christiultimele 5Westchester SC
1,60
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Corpus Christi și ultimele 5 Westchester SC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Corpus Christi2-2-1

E
Corpus Christi - Westchester SC23.08.26 · USL League One
2-2
Î
Corpus Christi - NY Cosmos20.08.26 · USL League One
0-2
V
Spokane Velocity - Corpus Christi16.08.26 · USL League One
2-3
V
Portland Hearts of Pine - Corpus Christi09.08.26 · USL League One
0-2
E
AC Boise - Corpus Christi02.08.26 · USL League One
0-0

Westchester SC2-2-1

E
Corpus Christi - Westchester SC23.08.26 · USL League One
2-2
V
Westchester SC - FC Naples16.08.26 · USL League One
3-2
Î
Forward Madison - Westchester SC02.08.26 · USL League One
2-0
E
AV Alta FC - Westchester SC26.07.26 · USL League One
0-0
V
Westchester SC - NY Cosmos23.07.26 · USL League One
3-0

Întâlniri directe Corpus Christi - Westchester SC

Corpus Christi 0Egal 1Westchester SC 1
E
Corpus Christi - Westchester SC23.08.2026 · pauză 0-2
2-2
Î
Westchester SC - Corpus Christi05.04.2026 · pauză 2-1
5-1

V/E/Î din perspectiva Corpus Christi. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Corpus Christi - Westchester SC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Corpus Christi7.0013% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Westchester SC1.5060% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.71
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Corpus Christi - Westchester SC s-a jucat duminică, 23 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Corpus Christi are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6. Westchester SC vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Corpus Christi a câștigat niciodată, Westchester SC o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Corpus Christi - Westchester SC 2-2, pe 23 august 2026.

Westchester SC pleacă favorită, la cota 1.50. Egalul e la 3.25, iar Corpus Christi la 7.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Corpus Christi și 1,7 pentru Westchester SC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 25% la victorie, față de 13%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Westchester SC are 51% în model, dar la 1.50 plătește sub cota corectă de 1.96. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.18, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Corpus Christi - Westchester SC

Goluri estimate: 1,10 Corpus Christi și 1,69 Westchester SC, total 2,79. 1X2 în model: 25% · 24% · 51%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%0-110,4%1-29,6%0-28,8%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-2
Cornere11-2
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startWestchester SC · 1.50
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Corpus Christi - Westchester SC?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Corpus Christi - Westchester SC?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Corpus Christi - Westchester SC?

Westchester SC pleca favorită, la cota 1.50. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Corpus Christi - Westchester SC?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →