Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

SUASUA · USL League One

Corpus Christi - Greenville Triumph

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

SUAUSL League One · SUA Final
Corpus Christi
VEEVÎ
Final1-0Pauză 1-0
Greenville Triumph
ÎÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Corpus Christi 48%Egal 28%Greenville Triumph 24%

Corpus Christi 1-0 Greenville Triumph: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Corpus Christi 1-0 Greenville Triumph (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Corpus Christi, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 1-0 avea 13,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (2-7) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Corpus Christiîn meciGreenville Triumph
2
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Corpus Christi vs Greenville Triumph

Corpus Christi marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Greenville Triumph marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Corpus Christiultimele 5Greenville Triumph
1,60
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Corpus Christi și ultimele 5 Greenville Triumph, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Corpus Christi2-2-1

V
Corpus Christi - Greenville Triumph26.07.26 · USL League One
1-0
E
NY Cosmos - Corpus Christi19.07.26 · USL League One
0-0
E
Corpus Christi - One Knoxville12.07.26 · Cupa USL
1-1
V
Corpus Christi - Chattanooga Red Wolves05.07.26 · USL League One
2-1
Î
Charlotte Independence - Corpus Christi02.07.26 · USL League One
2-1

Greenville Triumph1-1-3

Î
Corpus Christi - Greenville Triumph26.07.26 · USL League One
1-0
Î
Fort Wayne - Greenville Triumph19.07.26 · USL League One
3-0
Î
Greenville Triumph - Richmond Kickers12.07.26 · Cupa USL
1-2
E
Greenville Triumph - Sarasota Paradise09.07.26 · USL League One
0-0
V
NY Cosmos - Greenville Triumph05.07.26 · USL League One
0-3

Întâlniri directe Corpus Christi - Greenville Triumph

Corpus Christi 1Egal 0Greenville Triumph 0
V
Corpus Christi - Greenville Triumph26.07.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Corpus Christi. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Corpus Christi - Greenville Triumph

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Corpus Christi1.9048% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Greenville Triumph3.8524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.64
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Corpus Christi - Greenville Triumph s-a jucat duminică, 26 iulie, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Corpus Christi vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Greenville Triumph are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Corpus Christi - Greenville Triumph 1-0, pe 26 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Corpus Christi, la 1.90, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Corpus Christi și 1,0 pentru Greenville Triumph. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Corpus Christi - Greenville Triumph

Goluri estimate: 1,37 Corpus Christi și 0,95 Greenville Triumph, total 2,32. 1X2 în model: 47% · 27% · 26%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-013,5%1-112,8%0-09,8%0-19,3%2-09,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-7
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startCorpus Christi · 1.90
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Corpus Christi - Greenville Triumph?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Corpus Christi - Greenville Triumph?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Corpus Christi - Greenville Triumph?

Corpus Christi pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Corpus Christi - Greenville Triumph?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →