Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SUAUSL Championship · SUA Final
Final0-1Pauză 0-0
El Paso Locomotive
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Colorado Springs Switchbacks 47%Egal 27%El Paso Locomotive 26%

Colorado Springs Switchbacks 0-1 El Paso Locomotive: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Colorado Springs Switchbacks 0-1 El Paso Locomotive (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui El Paso Locomotive, iar cotele fără marjă 26%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-1 avea 10,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (7-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Colorado Springs Switchbacksîn meciEl Paso Locomotive
7
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Colorado Springs Switchbacks vs El Paso Locomotive

Colorado Springs Switchbacks marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. El Paso Locomotive marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. La El Paso Locomotive, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Colorado Springs Switchbacks 3, egal 4, El Paso Locomotive 1.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Colorado Springs Switchbacksultimele 5El Paso Locomotive
0,80
Puncte / meci
2,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
0%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Colorado Springs Switchbacks și ultimele 5 El Paso Locomotive, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Colorado Springs Switchbacks1-1-3

Î
Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive23.08.26 · USL Championship
0-1
Î
Phoenix Rising - Colorado Springs Switchbacks20.08.26 · USL Championship
3-1
V
Colorado Springs Switchbacks - Birmingham Legion16.08.26 · USL Championship
3-2
Î
Rhode Island FC - Colorado Springs Switchbacks09.08.26 · USL Championship
2-0

El Paso Locomotive4-0-1

V
Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive23.08.26 · USL Championship
0-1
V
San Antonio - El Paso Locomotive16.08.26 · USL Championship
0-3
V
El Paso Locomotive - Oakland Roots09.08.26 · USL Championship
1-0
V
El Paso Locomotive - Monterey Bay06.08.26 · USL Championship
1-0
Î
Orange County - El Paso Locomotive02.08.26 · USL Championship
2-0

Întâlniri directe Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive

Colorado Springs Switchbacks 3Egal 4El Paso Locomotive 1
Î0-1
V2-1
E2-2
V0-1
E1-1
E2-2
E1-1
V2-0

V/E/Î din perspectiva Colorado Springs Switchbacks. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Colorado Springs Switchbacks1.9547% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · El Paso Locomotive3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.19
X2 1.90
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive s-a jucat duminică, 23 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Colorado Springs Switchbacks are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9. El Paso Locomotive vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Colorado Springs Switchbacks a câștigat de 3 ori, El Paso Locomotive o dată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive 0-1, pe 23 august 2026.

Colorado Springs Switchbacks pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 3.45, iar El Paso Locomotive la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Colorado Springs Switchbacks și 1,4 pentru El Paso Locomotive. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 32% la victorie, față de 47%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.90 e peste cea corectă (1.47). Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive

Goluri estimate: 1,18 Colorado Springs Switchbacks și 1,35 El Paso Locomotive, total 2,53. 1X2 în model: 32% · 27% · 41%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-110,8%1-09,4%1-28,6%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Colorado Springs Switchbacks. Colorado Springs Switchbacks a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Colorado Springs Switchbacks e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere7-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startColorado Springs Switchbacks · 1.95
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive?

În USL Championship (SUA).

Unde s-a jucat Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive?

Pe Weidner Field, în Colorado Springs, duminică, 23 august, ora 04:00 (ora României).

Cine era favorită în Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive?

Colorado Springs Switchbacks pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Colorado Springs Switchbacks - El Paso Locomotive?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →