Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Charleston Battery - Brooklyn FC

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

SUAUSL Championship · SUA Final
Charleston Battery
VÎEEÎ
Final5-0Pauză 2-0
Brooklyn FC
ÎÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Charleston Battery 65%Egal 19%Brooklyn FC 16%

Charleston Battery 5-0 Brooklyn FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Charleston Battery 5-0 Brooklyn FC (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Charleston Battery, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 5-0 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Charleston Batteryîn meciBrooklyn FC
3
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Charleston Battery vs Brooklyn FC

Charleston Battery marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Brooklyn FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Charleston Batteryultimele 5Brooklyn FC
1,00
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Charleston Battery și ultimele 5 Brooklyn FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Charleston Battery1-2-2

V
Charleston Battery - Brooklyn FC02.08.26 · USL Championship
5-0
Î
Colorado Springs Switchbacks - Charleston Battery26.07.26 · USL Championship
2-1
E
Charleston Battery - Sacramento Republic19.07.26 · USL Championship
1-1
E2-2
Î
Indy Eleven - Charleston Battery04.07.26 · USL Championship
2-0

Brooklyn FC1-2-2

Î
Charleston Battery - Brooklyn FC02.08.26 · USL Championship
5-0
Î
Brooklyn FC - San Antonio26.07.26 · USL Championship
0-1
E
Sporting Jax - Brooklyn FC19.07.26 · USL Championship
2-2
E
Rhode Island FC - Brooklyn FC12.07.26 · Cupa USL
1-1
V
Pittsburgh Riverhounds - Brooklyn FC05.07.26 · USL Championship
0-2

Întâlniri directe Charleston Battery - Brooklyn FC

Charleston Battery 1Egal 0Brooklyn FC 1
V
Charleston Battery - Brooklyn FC02.08.2026 · pauză 2-0
5-0
Î
Brooklyn FC - Charleston Battery12.04.2026 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Charleston Battery. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Charleston Battery - Brooklyn FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Charleston Battery1.4065% fără marjă
X · Egal4.7019% fără marjă
2 · Brooklyn FC5.8016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.60
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Charleston Battery - Brooklyn FC s-a jucat duminică, 2 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Charleston Battery vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Brooklyn FC are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Charleston Battery a câștigat o dată, Brooklyn FC o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Charleston Battery - Brooklyn FC 5-0, pe 2 august 2026.

Casele o dau favorită pe Charleston Battery, la 1.40, cu egalul la 4.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Charleston Battery și 1,1 pentru Brooklyn FC. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Charleston Battery, modelul calculează 59%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 61% în model, dar la 1.44 plătește sub cota corectă de 1.64. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Charleston Battery - Brooklyn FC

Goluri estimate: 2,02 Charleston Battery și 1,11 Brooklyn FC, total 3,13. 1X2 în model: 59% · 21% · 20%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%1-19,8%2-08,9%1-08,8%3-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brooklyn FC. Brooklyn FC a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Charleston Battery e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză2-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startCharleston Battery · 1.40
Goluri estimate~3,1
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Charleston Battery - Brooklyn FC?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Charleston Battery - Brooklyn FC?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în Charleston Battery - Brooklyn FC?

Charleston Battery pleca favorită, la cota 1.40. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Charleston Battery - Brooklyn FC?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →