Duminică18 octombrie
Live 61 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Camioneros - Deportivo Merlo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Camioneros
VEVVV
Final0-0Pauză 0-0
Deportivo Merlo
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Camioneros 62%Egal 24%Deportivo Merlo 14%

Camioneros 0-0 Deportivo Merlo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Camioneros 0-0 Deportivo Merlo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-0 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Camionerosîn meciDeportivo Merlo
1
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Camioneros vs Deportivo Merlo

Camioneros marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,2. Deportivo Merlo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. La Camioneros, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Camionerosultimele 5Deportivo Merlo
2,60
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
0,2
Goluri primite / meci
2,0
4
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Camioneros și ultimele 5 Deportivo Merlo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Camioneros4-1-0

V
Ituzaingo - Camioneros08.08.26 · Primera B
0-1
E
Sportivo Italiano - Camioneros01.08.26 · Primera B
1-1
V
Camioneros - San Martin Burzaco25.07.26 · Primera B
2-0
V
Villa San Carlos - Camioneros18.07.26 · Primera B
0-2
V
Camioneros - CSyD Liniers14.07.26 · Primera B
1-0

Deportivo Merlo1-2-2

Î
Deportivo Merlo - Sportivo Italiano09.08.26 · Primera B
0-4
E
San Martin Burzaco - Deportivo Merlo02.08.26 · Primera B
1-1
Î
Deportivo Merlo - Villa San Carlos26.07.26 · Primera B
1-2
E
CSyD Liniers - Deportivo Merlo18.07.26 · Primera B
1-1
V
Deportivo Merlo - Real Pilar15.07.26 · Primera B
3-2

Întâlniri directe Camioneros - Deportivo Merlo

Camioneros 0Egal 1Deportivo Merlo 0
E
Deportivo Merlo - Camioneros06.04.2026 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Camioneros. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Camioneros - Deportivo Merlo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Camioneros1.4662% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Deportivo Merlo6.7014% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.72
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.39
Sub 2.5 1.54
Peste 2.5 2.27

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.10

Analiza de dinainte de meci

Camioneros - Deportivo Merlo s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Camioneros n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 7 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Deportivo Merlo are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-10.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Deportivo Merlo - Camioneros 1-1, pe 6 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Camioneros, la 1.46, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.27, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,7 pentru Camioneros și 0,7 pentru Deportivo Merlo. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Camioneros: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.46, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.54 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 60% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Camioneros - Deportivo Merlo

Goluri estimate: 1,68 Camioneros și 0,67 Deportivo Merlo, total 2,35. 1X2 în model: 62% · 24% · 14%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-016,0%2-013,5%1-110,7%0-09,5%2-19,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Deportivo Merlo. Deportivo Merlo a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startCamioneros · 1.46
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Camioneros - Deportivo Merlo?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Camioneros - Deportivo Merlo?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Camioneros - Deportivo Merlo?

Camioneros pleca favorită, la cota 1.46. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Camioneros - Deportivo Merlo?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →