Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SUAUSL Championship · SUA Final
Brooklyn FC
ÎÎÎÎE
Final0-1Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Brooklyn FC 33%Egal 29%Pittsburgh Riverhounds 38%

Brooklyn FC 0-1 Pittsburgh Riverhounds: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brooklyn FC 0-1 Pittsburgh Riverhounds (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Pittsburgh Riverhounds, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-1 avea 14,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Brooklyn FCîn meciPittsburgh Riverhounds
3
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brooklyn FC vs Pittsburgh Riverhounds

Brooklyn FC marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,2. Pittsburgh Riverhounds marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. La Pittsburgh Riverhounds, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Brooklyn FCultimele 5Pittsburgh Riverhounds
0,20
Puncte / meci
2,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
2,2
Goluri primite / meci
0,4
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Brooklyn FC și ultimele 5 Pittsburgh Riverhounds, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brooklyn FC0-1-4

Î
Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds23.08.26 · USL Championship
0-1
Î
Las Vegas Lights - Brooklyn FC16.08.26 · USL Championship
2-1
Î
Charleston Battery - Brooklyn FC02.08.26 · USL Championship
5-0
Î
Brooklyn FC - San Antonio26.07.26 · USL Championship
0-1
E
Sporting Jax - Brooklyn FC19.07.26 · USL Championship
2-2

Pittsburgh Riverhounds3-1-1

V
Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds23.08.26 · USL Championship
0-1
V
Pittsburgh Riverhounds - Charleston Battery16.08.26 · USL Championship
3-1
E
Pittsburgh Riverhounds - Sacramento Republic09.08.26 · USL Championship
0-0
V
Oakland Roots - Pittsburgh Riverhounds02.08.26 · USL Championship
0-1
Î
Pittsburgh Riverhounds - Tulsa30.07.26 · USL Championship
0-1

Întâlniri directe Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds

Brooklyn FC 1Egal 0Pittsburgh Riverhounds 1
Î
Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds23.08.2026 · pauză 0-0
0-1
V
Pittsburgh Riverhounds - Brooklyn FC05.07.2026 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Brooklyn FC. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brooklyn FC2.8033% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Pittsburgh Riverhounds2.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.38
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.74
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.75

Cornere

Sub 9.5 1.64
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds s-a jucat duminică, 23 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brooklyn FC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Pittsburgh Riverhounds are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 5-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Brooklyn FC a câștigat o dată, Pittsburgh Riverhounds o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds 0-1, pe 23 august 2026.

La case, diferența e mică: Brooklyn FC are cota 2.80, Pittsburgh Riverhounds 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,9 pentru Brooklyn FC și 1,5 pentru Pittsburgh Riverhounds. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 22% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Pittsburgh Riverhounds merită privit: 51% în model, iar 2.40 plătește peste cota corectă de 1.96. Sub 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.74 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds

Goluri estimate: 0,86 Brooklyn FC și 1,47 Pittsburgh Riverhounds, total 2,33. 1X2 în model: 22% · 27% · 51%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

0-114,3%1-112,3%0-210,5%0-09,7%1-29,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brooklyn FC. Brooklyn FC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startPittsburgh Riverhounds · 2.40
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Brooklyn FC - Pittsburgh Riverhounds?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →