Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

BKV Elore - ESMTK Budapesta

Statistici și rezultat final · duminică, 16 august

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
BKV Elore
ÎÎVVÎ
Final0-3Pauză 0-2
ESMTK Budapesta
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
BKV Elore 11%Egal 17%ESMTK Budapesta 72%

BKV Elore 0-3 ESMTK Budapesta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat BKV Elore 0-3 ESMTK Budapesta (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 66% pentru victoria lui ESMTK Budapesta, iar cotele fără marjă 72%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-3 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

BKV Eloreîn meciESMTK Budapesta
6
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici BKV Elore vs ESMTK Budapesta

BKV Elore marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. ESMTK Budapesta marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. La ESMTK Budapesta, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, BKV Elore nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~4,0goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
BKV Eloreultimele 5ESMTK Budapesta
1,20
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
2,8
2,4
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri BKV Elore și ultimele 5 ESMTK Budapesta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

BKV Elore2-0-3

Î
III Keruleti TVE - BKV Elore09.08.26 · NB III, Group North East
2-0
Î
Ujpest II - BKV Elore26.07.26 · NB III, Group North East
6-0
V
BKV Elore - Monori SE24.05.26 · NB III, Group North East
2-1
V
Tiszafoldvar Vse - BKV Elore17.05.26 · NB III, Group North East
0-5
Î
BKV Elore - III Keruleti TVE10.05.26 · NB III, Group North East
1-3

ESMTK Budapesta2-1-2

Î
Csepel - ESMTK Budapesta12.08.26 · NB III, Group North East
2-1
E
ESMTK Budapesta - Hodmezovasarhelyi09.08.26 · NB III, Group North East
2-2
V
ESMTK Budapesta - Monori SE26.07.26 · NB III, Group North East
2-1
V
ESMTK Budapesta - Tiszafoldvar Vse24.05.26 · NB III, Group North East
8-0
Î
III Keruleti TVE - ESMTK Budapesta17.05.26 · NB III, Group North East
3-1

Întâlniri directe BKV Elore - ESMTK Budapesta

BKV Elore 0Egal 1ESMTK Budapesta 3
Î
BKV Elore - ESMTK Budapesta26.04.2026 · pauză 0-1
1-2
Î4-0
Î1-0
E2-2

V/E/Î din perspectiva BKV Elore. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi BKV Elore - ESMTK Budapesta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · BKV Elore8.0011% fără marjă
X · Egal5.2017% fără marjă
2 · ESMTK Budapesta1.2572% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.35
X2 1.02
12 1.07

Goluri

Sub 2.5 3.20
Peste 2.5 1.26

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Analiza de dinainte de meci

BKV Elore - ESMTK Budapesta s-a jucat duminică, 16 august, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, BKV Elore are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. ESMTK Budapesta vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, BKV Elore a câștigat niciodată, ESMTK Budapesta de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: BKV Elore - ESMTK Budapesta 1-2, pe 26 aprilie 2026.

ESMTK Budapesta pleacă favorită, la cota 1.25. Egalul e la 5.20, iar BKV Elore la 8.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 72% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.26, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru BKV Elore și 2,6 pentru ESMTK Budapesta. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie ESMTK Budapesta are 66% în model, dar la 1.25 plătește sub cota corectă de 1.52. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 68%. Cota de 1.61 e peste cea corectă (1.47). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități BKV Elore - ESMTK Budapesta

Goluri estimate: 1,31 BKV Elore și 2,64 ESMTK Budapesta, total 3,95. 1X2 în model: 17% · 17% · 66%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-28,8%1-37,7%0-26,7%1-16,7%0-35,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: BKV Elore. BKV Elore a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: ESMTK Budapesta. ESMTK Budapesta a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere6-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startESMTK Budapesta · 1.25
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat BKV Elore - ESMTK Budapesta?

S-a jucat duminică, 16 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat BKV Elore - ESMTK Budapesta?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Cine era favorită în BKV Elore - ESMTK Budapesta?

ESMTK Budapesta pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în BKV Elore - ESMTK Budapesta?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →