Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19
Goluri pe meci, ultimele 5: Basaksehir U19 2,0 marcate, 0,8 primite · Gazisehir Gaziantep U19 1,6 marcate, 1,4 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 57% · Egal 23% · Oaspete 20%
Goluri / meci
2,0 + 1,6
Peste 2.5
1.61 · forma 60% / 80%
GG
Da 1.68 · Nu 2.07
Analiză Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19
Meciul Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19 se joacă duminică, 18 octombrie, de la 15:00 (ora României), în Elit A U19 (Turcia Am.).
Basaksehir U19 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Gazisehir Gaziantep U19 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19 2-2, pe 22 decembrie 2025.
Casele o dau favorită pe Basaksehir U19, la 1.58, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.68.
Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Basaksehir U19 și 1,1 pentru Gazisehir Gaziantep U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.
| Indicator | Basaksehir U19 | Gazisehir Gaziantep U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 4-0-1 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 2,40 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 10 (2,0) | 8 (1,6) |
| Goluri primite (medie) | 4 (0,8) | 7 (1,4) |
| % Peste 2.5 | 60% | 80% |
| % GG | 40% | 60% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 0 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,81 | 1,13 |
| Șanse de victorie (model) | 53% | 24% |
Goluri estimate
1,81 - 1,13 · total 2,94
1X2 model
53% · 23% · 24%
Peste 2.5 model
56% · cotă corectă 1.79
GG model
57% · cotă corectă 1.75
Sub 2.5: 44% · Peste 2.5: 56% · total goluri în 90 de minute
| Basaksehir . ↓ / Gazisehir G. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5,3 | 6,0 | 3,4 | 1,3 | 0,4 | 0,1 |
| 1 | 9,6 | 10,8 | 6,1 | 2,3 | 0,7 | 0,1 |
| 2 | 8,7 | 9,8 | 5,5 | 2,1 | 0,6 | 0,1 |
| 3 | 5,2 | 5,9 | 3,3 | 1,3 | 0,4 | 0,1 |
| 4 | 2,4 | 2,7 | 1,5 | 0,6 | 0,2 | 0,0 |
| 5 | 0,9 | 1,0 | 0,5 | 0,2 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Basaksehir U19, coloane = goluri Gazisehir Gaziantep U19.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Pentru victorie Basaksehir U19, modelul calculează 53%. Cota de 1.58 e sub cea corectă (1.89) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.61 plătește sub cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 22.12.25 | Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19 | 1-1 | 2-2 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19?
Duminică, 18 octombrie, ora 15:00, ora României.
În ce competiție se joacă Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19?
În Elit A U19 (Turcia Am.). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19?
Basaksehir U19, la cota 1.58. Egalul e la 3.85.
Câte goluri se așteaptă în Basaksehir U19 - Gazisehir Gaziantep U19?
În jur de 2,9, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.