Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Banik Ostrava U19 - Slovacko U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Banik Ostrava U19
VVVÎE
Final1-0Pauză 0-0
Slovacko U19
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Banik Ostrava U19 58%Egal 21%Slovacko U19 21%

Banik Ostrava U19 1-0 Slovacko U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Banik Ostrava U19 1-0 Slovacko U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 67% pentru victoria lui Banik Ostrava U19, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 4,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 14%), iar GG n-a ieșit (NG avea 22%). Scorul exact 1-0 avea 2,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Banik Ostrava U19în meciSlovacko U19
6
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Banik Ostrava U19 vs Slovacko U19

Banik Ostrava U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,2. Slovacko U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 4,0. La Slovacko U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Banik Ostrava U19 2, egal 1, Slovacko U19 2.

~4,9goluri estimate
86%peste 2,5 goluri
78%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Banik Ostrava U19ultimele 5Slovacko U19
2,00
Puncte / meci
0,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
4,0
3
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Banik Ostrava U19 și ultimele 5 Slovacko U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Banik Ostrava U193-1-1

V
Teplice U19 - Banik Ostrava U1915.08.26 · Liga 1 U19
1-2
V
Banik Ostrava U19 - Zlin U1908.08.26 · Liga 1 U19
4-3
V
Zlin U19 - Banik Ostrava U1913.06.26 · Liga 1 U19
0-2
Î1-4
E
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1930.05.26 · Liga 1 U19
3-3

Slovacko U190-1-4

Î
Slovacko U19 - Dukla Praga U1915.08.26 · Liga 1 U19
2-5
Î
Karvina U19 - Slovacko U1908.08.26 · Liga 1 U19
3-0
Î
Slovacko U19 - Mlada Boleslav U1910.06.26 · Liga 1 U19
0-4
Î
Viktoria Plzen U19 - Slovacko U1906.06.26 · Liga 1 U19
5-1
E
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1930.05.26 · Liga 1 U19
3-3

Întâlniri directe Banik Ostrava U19 - Slovacko U19

Banik Ostrava U19 2Egal 1Slovacko U19 2
E
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1930.05.2026 · pauză 2-3
3-3
V
Banik Ostrava U19 - Slovacko U1901.11.2025 · pauză 2-1
3-1
Î
Banik Ostrava U19 - Slovacko U1919.10.2024 · pauză 0-1
0-1
Î
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1906.04.2024 · pauză 0-0
5-0

V/E/Î din perspectiva Banik Ostrava U19. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Banik Ostrava U19 - Slovacko U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Banik Ostrava U191.5558% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · Slovacko U194.3021% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Banik Ostrava U19 - Slovacko U19 s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Banik Ostrava U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Slovacko U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-20. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Banik Ostrava U19 a câștigat de 2 ori, Slovacko U19 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Slovacko U19 - Banik Ostrava U19 3-3, pe 30 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Banik Ostrava U19, la 1.55, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 3,2 pentru Banik Ostrava U19 și 1,7 pentru Slovacko U19. Scorul cel mai probabil e 3-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 67% la victorie, față de 58%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Banik Ostrava U19 are 67% în model, iar 1.55 e aproape de cota corectă (1.49). Peste 2.5 goluri: 86% în model, adică o cotă corectă de 1.16. Ambele marchează (GG): 78% în model, adică o cotă corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Banik Ostrava U19 - Slovacko U19

Goluri estimate: 3,20 Banik Ostrava U19 și 1,70 Slovacko U19, total 4,90. 1X2 în model: 67% · 15% · 18%. Peste 2,5: 86% (cotă corectă 1.16). GG: 78% (cotă corectă 1.28). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
9%2
14%3
18%4
54%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 14% · peste 2,5: 86% (verde).

Scoruri probabile

3-16,9%2-16,5%3-25,9%2-25,5%4-15,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Banik Ostrava U19. Banik Ostrava U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Slovacko U19. Slovacko U19 a primit 20 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startBanik Ostrava U19 · 1.55
Goluri estimate~4,9
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Banik Ostrava U19 - Slovacko U19?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Banik Ostrava U19 - Slovacko U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Unde s-a jucat Banik Ostrava U19 - Slovacko U19?

Pe Mestsky stadion(Ostrava-Vítkovice), sâmbătă, 22 august, ora 11:00 (ora României).

Cine era favorită în Banik Ostrava U19 - Slovacko U19?

Banik Ostrava U19 pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Banik Ostrava U19 - Slovacko U19?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,9.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →