Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

SUASUA · USL League One

AV Alta FC - Westchester SC

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

SUAUSL League One · SUA Final
AV Alta FC
EVÎVE
Final0-0Pauză 0-0
Westchester SC
EVEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
AV Alta FC 53%Egal 24%Westchester SC 23%

AV Alta FC 0-0 Westchester SC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AV Alta FC 0-0 Westchester SC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 0-0 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

AV Alta FCîn meciWestchester SC
3
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AV Alta FC vs Westchester SC

AV Alta FC marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Westchester SC marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. În directe, Westchester SC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AV Alta FCultimele 5Westchester SC
1,60
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri AV Alta FC și ultimele 5 Westchester SC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AV Alta FC2-2-1

E
AV Alta FC - Westchester SC26.07.26 · USL League One
0-0
V
One Knoxville - AV Alta FC19.07.26 · USL League One
2-3
Î
Chattanooga Red Wolves - AV Alta FC16.07.26 · USL League One
1-0
V
AV Alta FC - Phoenix Rising12.07.26 · Cupa USL
2-1
E
AV Alta FC - Charlotte Independence06.07.26 · USL League One
1-1

Westchester SC1-2-2

E
AV Alta FC - Westchester SC26.07.26 · USL League One
0-0
V
Westchester SC - NY Cosmos23.07.26 · USL League One
3-0
E
Union Omaha - Westchester SC19.07.26 · USL League One
2-2
Î
Hartford Athletic - Westchester SC12.07.26 · Cupa USL
2-1
Î
Westchester SC - AC Boise06.07.26 · USL League One
0-1

Întâlniri directe AV Alta FC - Westchester SC

AV Alta FC 2Egal 1Westchester SC 0
E
AV Alta FC - Westchester SC26.07.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Westchester SC - AV Alta FC16.06.2025 · pauză 2-1
2-5
V
AV Alta FC - Westchester SC06.04.2025 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva AV Alta FC. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi AV Alta FC - Westchester SC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AV Alta FC1.7253% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Westchester SC4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.82
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

AV Alta FC - Westchester SC s-a jucat duminică, 26 iulie, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

AV Alta FC vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Westchester SC are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-5.

În ultimele 3 întâlniri directe, AV Alta FC a câștigat de 2 ori, Westchester SC niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: AV Alta FC - Westchester SC 0-0, pe 26 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe AV Alta FC, la 1.72, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru AV Alta FC și 1,2 pentru Westchester SC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 53%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.12 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AV Alta FC - Westchester SC

Goluri estimate: 1,53 AV Alta FC și 1,16 Westchester SC, total 2,69. 1X2 în model: 46% · 25% · 29%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-010,4%2-19,2%0-17,9%2-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startAV Alta FC · 1.72
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AV Alta FC - Westchester SC?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 06:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat AV Alta FC - Westchester SC?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în AV Alta FC - Westchester SC?

AV Alta FC pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în AV Alta FC - Westchester SC?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →