Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SUASUA · USL League One

AV Alta FC - FC Naples

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SUAUSL League One · SUA Final
AV Alta FC
ÎÎVÎÎ
Final1-2Pauză 1-0
FC Naples
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
AV Alta FC 45%Egal 26%FC Naples 28%

AV Alta FC 1-2 FC Naples: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AV Alta FC 1-2 FC Naples (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui FC Naples, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-2 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 4 cartonașe galbene (1-3).

AV Alta FCîn meciFC Naples
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AV Alta FC vs FC Naples

AV Alta FC marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. FC Naples marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. La AV Alta FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: AV Alta FC 1, egal 1, FC Naples 3.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AV Alta FCultimele 5FC Naples
0,60
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri AV Alta FC și ultimele 5 FC Naples, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AV Alta FC1-0-4

Î
AV Alta FC - FC Naples23.08.26 · USL League One
1-2
Î
NY Cosmos - AV Alta FC16.08.26 · USL League One
1-0
V
AV Alta FC - Fort Wayne09.08.26 · USL League One
3-0
Î
FC Naples - AV Alta FC06.08.26 · USL League One
2-1
Î
Richmond Kickers - AV Alta FC02.08.26 · USL League One
3-2

FC Naples2-0-3

V
AV Alta FC - FC Naples23.08.26 · USL League One
1-2
Î
Westchester SC - FC Naples16.08.26 · USL League One
3-2
V
FC Naples - AV Alta FC06.08.26 · USL League One
2-1
Î
Forward Madison - FC Naples26.07.26 · USL League One
3-1
Î
Tampa Bay Rowdies - FC Naples12.07.26 · Cupa USL
2-0

Întâlniri directe AV Alta FC - FC Naples

AV Alta FC 1Egal 1FC Naples 3
Î
AV Alta FC - FC Naples23.08.2026 · pauză 1-0
1-2
Î
FC Naples - AV Alta FC06.08.2026 · pauză 1-0
2-1
Î
FC Naples - AV Alta FC28.09.2025 · pauză 2-0
4-0
E
AV Alta FC - FC Naples20.07.2025 · pauză 1-0
1-1
V
AV Alta FC - FC Naples29.06.2025 · pauză 1-0
4-1

V/E/Î din perspectiva AV Alta FC. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi AV Alta FC - FC Naples

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AV Alta FC1.9745% fără marjă
X · Egal3.4026% fără marjă
2 · FC Naples3.1528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.60
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

AV Alta FC - FC Naples s-a jucat duminică, 23 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

AV Alta FC vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, FC Naples are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, AV Alta FC a câștigat o dată, FC Naples de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: AV Alta FC - FC Naples 1-2, pe 23 august 2026.

Casele o dau favorită pe AV Alta FC, la 1.97, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru AV Alta FC și 1,4 pentru FC Naples. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 68% în model, dar la 1.31 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.69 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.58 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AV Alta FC - FC Naples

Goluri estimate: 1,66 AV Alta FC și 1,37 FC Naples, total 3,03. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-19,1%1-08,0%1-27,5%2-06,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: AV Alta FC. AV Alta FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: FC Naples. FC Naples a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. AV Alta FC e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startAV Alta FC · 1.97
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AV Alta FC - FC Naples?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 06:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat AV Alta FC - FC Naples?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în AV Alta FC - FC Naples?

AV Alta FC pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în AV Alta FC - FC Naples?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →