Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Argentino Quilmes - Real Pilar

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Argentino Quilmes
EEEVÎ
Final0-0Pauză 0-0
Real Pilar
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Argentino Quilmes 37%Egal 32%Real Pilar 31%

Argentino Quilmes 0-0 Real Pilar: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Argentino Quilmes 0-0 Real Pilar (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 0-0 avea 13,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (0-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Argentino Quilmesîn meciReal Pilar
0
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Argentino Quilmes vs Real Pilar

Argentino Quilmes marchează 0,2 goluri pe meci și primește 0,6. Real Pilar marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Argentino Quilmes, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Argentino Quilmes 1, egal 0, Real Pilar 2.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Argentino Quilmesultimele 5Real Pilar
1,20
Puncte / meci
1,80
0,2
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
80%
0%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Argentino Quilmes și ultimele 5 Real Pilar, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Argentino Quilmes1-3-1

E
UAI Urquiza - Argentino Quilmes01.08.26 · Primera B
0-0
E
Argentino Quilmes - Villa Dalmine25.07.26 · Primera B
0-0
E
Excursionistas - Argentino Quilmes18.07.26 · Primera B
0-0
V
Argentino Quilmes - Arsenal de Sarandi14.07.26 · Primera B
1-0
Î
Argentino Merlo - Argentino Quilmes10.07.26 · Primera B
3-0

Real Pilar3-0-2

V
Real Pilar - Defensores Unidos01.08.26 · Primera B
2-1
V
Comunicaciones - Real Pilar25.07.26 · Primera B
1-2
Î
Real Pilar - Dock Sud18.07.26 · Primera B
0-1
Î
Deportivo Merlo - Real Pilar15.07.26 · Primera B
3-2
V
Real Pilar - Camioneros10.07.26 · Primera B
2-1

Întâlniri directe Argentino Quilmes - Real Pilar

Argentino Quilmes 1Egal 0Real Pilar 2
Î
Real Pilar - Argentino Quilmes29.03.2026 · pauză 0-1
3-2
Î
Real Pilar - Argentino Quilmes19.07.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Argentino Quilmes - Real Pilar01.03.2025 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Argentino Quilmes. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Argentino Quilmes - Real Pilar

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Argentino Quilmes2.4737% fără marjă
X · Egal2.9032% fără marjă
2 · Real Pilar2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.44
12 1.37

Goluri

Peste 1.5 1.55
Sub 2.5 1.37
Peste 2.5 2.70

Ambele marchează

GG Da 2.22
GG Nu 1.58

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.19
Pauză peste 1.5 3.65

Cornere

Sub 9.5 1.46
Peste 9.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Argentino Quilmes - Real Pilar s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Argentino Quilmes are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 1-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Real Pilar vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Argentino Quilmes a câștigat o dată, Real Pilar de 2 ori. Ultima: Real Pilar - Argentino Quilmes 3-2, pe 29 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.92 pentru oaspeți și 2.90 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.70, iar GG la 2.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Argentino Quilmes și 1,0 pentru Real Pilar. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.47). Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.37, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 61%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Argentino Quilmes - Real Pilar

Goluri estimate: 0,94 Argentino Quilmes și 1,03 Real Pilar, total 1,97. 1X2 în model: 32% · 31% · 37%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-114,4%0-013,9%1-113,5%1-013,1%0-27,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Argentino Quilmes. Argentino Quilmes a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startArgentino Quilmes · 2.47
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Argentino Quilmes - Real Pilar?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Argentino Quilmes - Real Pilar?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Argentino Quilmes - Real Pilar?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.92 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Argentino Quilmes - Real Pilar?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →