Sâmbătă17 octombrie
Live 17 Pune pont

SpaniaSpania · U19 Division de Honor Juvenil

Ads Hortaleza U19 – Real Madrid U19

Ads Hortaleza U19
EVÎÎV
18:00 Sâmbătă, 17 octombrie
Real Madrid U19
VVVEV
112.00 X6.70 21.13
1X4.10 X2— 121.05

Ultimele 5 / 5: Ads Hortaleza U19 marchează 1.8 și primește 2.0. Real Madrid U19 2.4 / 0.2.

1X2, fără marjă

Gazdă 7% · Egal 13% · Oaspete 79%

Goluri / meci

1.8 + 2.4

Peste 2.5

1.40 · forma 80% / 60%

GG

Da 2.15 · Nu 1.63

Analiză Ads Hortaleza U19 – Real Madrid U19

Ads Hortaleza U19 o primește pe Real Madrid U19 sâmbătă, 17 octombrie, ora 18:00 (ora României), în U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Ads Hortaleza U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 9 goluri marcate și 10 goluri primite (1,8 marcate și 2,0 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Real Madrid U19 are un bilanț de 4-1-0 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,60 puncte pe meci, cu 12 goluri marcate și 1 gol primite (2,4 marcate și 0,2 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Pe formă, Real Madrid U19 stă mai bine, cu o diferență de 1,20 puncte pe meci.

În ultimele 2 întâlniri directe din baza noastră, Ads Hortaleza U19 a câștigat 0, Real Madrid U19 a câștigat 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 2,5 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 0 din 2 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 1 din 2. Ultima întâlnire, pe 11.04.2026, s-a terminat Ads Hortaleza U19 0–2 Real Madrid U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 12.00 / 6.70 / 1.13. După ce scoatem marja (aproximativ 11,8% pe piața asta), rămân 7% pentru Ads Hortaleza U19, 13% pentru egal și 79% pentru Real Madrid U19. Favorită e Real Madrid U19. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.40 și sub 2.5 la 2.60, adică 65% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 2.15 și Nu la 1.63.

Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (1,00 – 2,20) și cele deduse din cote (0,69 – 2,66) și ajunge la 0,85 goluri estimate pentru Ads Hortaleza U19 și 2,43 pentru Real Madrid U19, adică 3,28 în total. Cu aceste valori, Ads Hortaleza U19 câștigă în 11% din cazuri, egalul iese în 17%, iar Real Madrid U19 câștigă în 72%. Peste 2.5 goluri are 64%, GG are 52%, iar cel mai probabil scor exact este 0–2, cu 11,1%.

Statistici-cheie
IndicatorAds Hortaleza U19Real Madrid U19
Meciuri analizate55
V-E-Î2-1-24-1-0
Puncte / meci1,402,60
Goluri marcate (medie)9 (1,8)12 (2,4)
Goluri primite (medie)10 (2,0)1 (0,2)
% Peste 2.580%60%
% GG80%20%
Victorii H2H (2 meciuri)02
Goluri estimate (model)0,852,43
Șanse de victorie (model)11%72%

Goluri estimate

0,85 – 2,43 · total 3,28

1X2 model

11% · 17% · 72%

Peste 2.5 model

64% · cotă corectă 1.56

GG model

52% · cotă corectă 1.92

Distribuția golurilor
4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Sub 2.5: 36% · Peste 2.5: 64% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Ads Hortale. ↓ / Real Madrid. →012345
0 3,8 9,1 11,1 9,0 5,5 2,7
1 3,2 7,8 9,4 7,6 4,6 2,3
2 1,4 3,3 4,0 3,3 2,0 1,0
3 0,4 0,9 1,1 0,9 0,6 0,3
4 0,1 0,2 0,2 0,2 0,1 0,1
5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Ads Hortaleza U19, coloane = goluri Real Madrid U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Ads Hortaleza U19. Ads Hortaleza U19 primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,8% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Victorie Real Madrid U19 are 72% în model (cotă corectă 1.39), dar cota 1.13 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri are 64% în model (cotă corectă 1.56), dar cota 1.40 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0–2 (11,1%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
1.8
Goluri / meci
2.4
2.0
Primite / meci
0.2
40%
Victorii
80%
80%
Peste 2.5
60%
80%
GG
20%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Ads Hortaleza U19 – Real Madrid U19?

Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 18:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă Ads Hortaleza U19 – Real Madrid U19?

Meciul face parte din U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre Ads Hortaleza U19 – Real Madrid U19?

Cotele 1X2 sunt 12.00 / 6.70 / 1.13. Fără marjă, asta înseamnă 7% pentru Ads Hortaleza U19, 13% egal și 79% pentru Real Madrid U19, cu Real Madrid U19 favorită la cota 1.13.

Câte goluri se așteaptă în Ads Hortaleza U19 – Real Madrid U19?

Modelul nostru estimează 3,28 goluri (0,85 pentru Ads Hortaleza U19, 2,43 pentru Real Madrid U19). Peste 2.5 goluri are 64%, GG are 52%, iar cel mai probabil scor este 0–2.

Alte meciuri din U19 Division de Honor Juvenil
17.10
13:00
Eibar U19 – Alaves Youth U19 2.772.20