Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

JaponiaJaponia · J3 League

Zwiegen Kanazawa - Ehime

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

JaponiaJ3 League · Japonia Final
Zwiegen Kanazawa
ÎVÎÎV
Final0-1Pauză 0-0
Ehime
ÎEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Zwiegen Kanazawa 35%Egal 28%Ehime 37%

Zwiegen Kanazawa 0-1 Ehime: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zwiegen Kanazawa 0-1 Ehime (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Ehime, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 30%). Scorul exact 0-1 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Zwiegen Kanazawaîn meciEhime
2
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zwiegen Kanazawa vs Ehime

Zwiegen Kanazawa marchează 2,2 goluri pe meci și primește 3,0. Ehime marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Zwiegen Kanazawa, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Zwiegen Kanazawaultimele 5Ehime
1,20
Puncte / meci
2,00
2,2
Goluri marcate / meci
2,8
3,0
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Zwiegen Kanazawa și ultimele 5 Ehime, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zwiegen Kanazawa2-0-3

Î
Sagamihara - Zwiegen Kanazawa23.08.26 · J3 League
2-1
V
Zwiegen Kanazawa - Fukushima United15.08.26 · J3 League
4-3
Î
Tochigi City - Zwiegen Kanazawa09.08.26 · J3 League
3-2
Î
Zwiegen Kanazawa - Gamba Osaka24.07.26 · Amicale intercluburi
0-6
V
Zwiegen Kanazawa - Thespa Gunma07.06.26 · J2/J3 League
4-1

Ehime3-1-1

Î
V-Varen Nagasaki - Ehime26.08.26 · Cupa
3-2
E
Matsumoto Yamaga - Ehime22.08.26 · J3 League
2-2
V
Ehime - Pacific University19.08.26 · Cupa
2-1
V
Ehime - Gainare Tottori16.08.26 · J3 League
4-0
V
Ehime - Nara Club09.08.26 · J3 League
4-1

Întâlniri directe Zwiegen Kanazawa - Ehime

Zwiegen Kanazawa 0Egal 1Ehime 1
Î
Zwiegen Kanazawa - Ehime06.05.2026 · pauză 0-1
0-2
E
Ehime - Zwiegen Kanazawa15.02.2026 · pauză 0-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Zwiegen Kanazawa. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zwiegen Kanazawa - Ehime

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zwiegen Kanazawa2.6535% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Ehime2.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.49
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Zwiegen Kanazawa - Ehime s-a jucat duminică, 30 august, în J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zwiegen Kanazawa are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 11-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Ehime vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Zwiegen Kanazawa a câștigat niciodată, Ehime o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Zwiegen Kanazawa - Ehime 0-2, pe 6 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.45 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.66.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Zwiegen Kanazawa și 2,1 pentru Ehime. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ehime: 51% în model, cota corectă ar fi 1.96. Casele dau 2.45, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 71%. Cota de 1.83 e peste cea corectă (1.41). Ambele marchează (GG) merită privit: 70% în model, iar 1.66 plătește peste cota corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Zwiegen Kanazawa - Ehime

Goluri estimate: 1,56 Zwiegen Kanazawa și 2,14 Ehime, total 3,70. 1X2 în model: 28% · 21% · 51%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-28,8%1-18,3%2-26,9%2-16,4%1-36,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Zwiegen Kanazawa. Zwiegen Kanazawa a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,7 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere2-5
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startEhime · 2.45
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zwiegen Kanazawa - Ehime?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Zwiegen Kanazawa - Ehime?

În J3 League (Japonia).

Cine era favorită în Zwiegen Kanazawa - Ehime?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Zwiegen Kanazawa - Ehime?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din J3 League

Toată liga →