Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Zenit Izhevsk
EÎÎÎE
Final1-2
Nosta Novotroitsk
EEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Zenit Izhevsk 55%Egal 24%Nosta Novotroitsk 22%

Zenit Izhevsk 1-2 Nosta Novotroitsk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zenit Izhevsk 1-2 Nosta Novotroitsk. Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Nosta Novotroitsk, iar cotele fără marjă 22%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Zenit Izhevskîn meciNosta Novotroitsk
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zenit Izhevsk vs Nosta Novotroitsk

Zenit Izhevsk marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. Nosta Novotroitsk marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Zenit Izhevsk, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zenit Izhevskultimele 5Nosta Novotroitsk
0,40
Puncte / meci
2,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
2,0
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Zenit Izhevsk și ultimele 5 Nosta Novotroitsk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zenit Izhevsk0-2-3

E
Zenit Izhevsk - Krylya Sovetov II23.08.26 · FNL 2 - Division B
1-1
Î
Zenit Izhevsk - Kdv Tomsk16.08.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Zenit Izhevsk - Torpedo Miass12.08.26 · Cupa
1-2
Î
Orenburg 2 - Zenit Izhevsk09.08.26 · FNL 2 - Division B
3-2
E
Zenit Izhevsk - Rubin Kazan 202.08.26 · FNL 2 - Division B
2-2

Nosta Novotroitsk3-2-0

E1-1
E
Nosta Novotroitsk - Pobeda Nizhny Novgorod23.08.26 · FNL 2 - Division B
2-2
V
Ural 2 - Nosta Novotroitsk16.08.26 · FNL 2 - Division B
1-2
V2-3
V
Nosta Novotroitsk - FC Chelyabinsk 209.08.26 · FNL 2 - Division B
2-1

Întâlniri directe Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk

Zenit Izhevsk 1Egal 1Nosta Novotroitsk 0
E
Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk26.07.2026 · pauză 1-0
1-1
V
Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk17.05.2026 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Zenit Izhevsk. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zenit Izhevsk1.6555% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Nosta Novotroitsk4.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.19
X2 1.88
12 1.19

Analiza de dinainte de meci

Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk s-a jucat duminică, 30 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Zenit Izhevsk n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Nosta Novotroitsk n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Zenit Izhevsk a câștigat o dată, Nosta Novotroitsk niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk 1-1, pe 26 iulie 2026.

Zenit Izhevsk pleacă favorită, la cota 1.65. Egalul e la 3.80, iar Nosta Novotroitsk la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Zenit Izhevsk și 2,0 pentru Nosta Novotroitsk. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Nosta Novotroitsk merită privit: 51% în model, iar 4.15 plătește peste cota corectă de 1.96. Peste 2.5 goluri: 67% în model, adică o cotă corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk

Goluri estimate: 1,40 Zenit Izhevsk și 2,00 Nosta Novotroitsk, total 3,40. 1X2 în model: 27% · 22% · 51%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%1-29,3%0-16,7%0-26,7%2-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Zenit Izhevsk. Zenit Izhevsk a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Zenit Izhevsk e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startZenit Izhevsk · 1.65
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Unde s-a jucat Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk?

Pe Stadionul Central, în Izhevsk, duminică, 30 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk?

Zenit Izhevsk pleca favorită, la cota 1.65. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →