Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Workington - Redcar Athletic FC

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Workington
ÎVVÎÎ
Final0-1Pauză 0-0
Redcar Athletic FC
EVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Workington 30%Egal 27%Redcar Athletic FC 43%

Workington 0-1 Redcar Athletic FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Workington 0-1 Redcar Athletic FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Redcar Athletic FC, iar cotele fără marjă 43%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-1 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Workington vs Redcar Athletic FC

Workington marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Redcar Athletic FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Workingtonultimele 5Redcar Athletic FC
1,20
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Workington și ultimele 5 Redcar Athletic FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Workington2-0-3

Î
Gainsborough Trinity - Workington08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
V
Workington - Carlisle United17.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Whitehaven - Workington14.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Barrow - Workington11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Workington - Leek Town25.04.26 · Northern Premier League - PD
0-1

Redcar Athletic FC1-1-3

E
Redcar Athletic FC - Bury08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0
V
Redcar Athletic FC - Morpeth Town01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Redcar Athletic FC - Hartlepool United14.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Redcar Athletic FC - Darlington11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Redcar Athletic FC - Middlesbrough U2108.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Ponturi Workington - Redcar Athletic FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Workington3.0530% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Redcar Athletic FC2.1043% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.40
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Analiza de dinainte de meci

Workington - Redcar Athletic FC s-a jucat marți, 11 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Workington are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-5. Redcar Athletic FC vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 10.

Redcar Athletic FC pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.30, iar Workington la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Workington și 1,3 pentru Redcar Athletic FC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.45). Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.21, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Workington - Redcar Athletic FC

Goluri estimate: 1,57 Workington și 1,27 Redcar Athletic FC, total 2,84. 1X2 în model: 44% · 25% · 31%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-09,2%2-19,1%0-17,4%1-27,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Redcar Athletic FC. Redcar Athletic FC a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Redcar Athletic FC e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Favorită la startRedcar Athletic FC · 2.10
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Workington - Redcar Athletic FC?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Workington - Redcar Athletic FC?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Workington - Redcar Athletic FC?

Pe Borough Park, în Workington, Cumbria, marți, 11 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Workington - Redcar Athletic FC?

Redcar Athletic FC pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Workington - Redcar Athletic FC?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →