Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Warrington Rylands - Redcar Athletic FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Warrington Rylands
VÎÎVV
Final0-5Pauză 0-1
Redcar Athletic FC
VEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Warrington Rylands 39%Egal 27%Redcar Athletic FC 34%

Warrington Rylands 0-5 Redcar Athletic FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warrington Rylands 0-5 Redcar Athletic FC (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Redcar Athletic FC, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 0-5 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Warrington Rylandsîn meciRedcar Athletic FC
1
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warrington Rylands vs Redcar Athletic FC

Warrington Rylands marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. Redcar Athletic FC marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. La Warrington Rylands, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Warrington Rylandsultimele 5Redcar Athletic FC
1,80
Puncte / meci
2,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
0,4
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
0%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Warrington Rylands și ultimele 5 Redcar Athletic FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warrington Rylands3-0-2

V
Warrington Rylands - Quorn FC18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Bury - Warrington Rylands15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Lancaster City - Warrington Rylands11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
V
Warrington Rylands - United of Manchester08.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
V
Warrington Rylands - Fylde01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0

Redcar Athletic FC3-2-0

V
Redcar Athletic FC - Lancaster City18.08.26 · Northern Premier League - PD
3-1
E
Quorn FC - Redcar Athletic FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Workington - Redcar Athletic FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
E
Redcar Athletic FC - Bury08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0
V
Redcar Athletic FC - Morpeth Town01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0

Ponturi Warrington Rylands - Redcar Athletic FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warrington Rylands2.3239% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Redcar Athletic FC2.6534% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.70
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Warrington Rylands - Redcar Athletic FC s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Warrington Rylands vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Redcar Athletic FC n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-2.

La case, diferența e mică: Warrington Rylands are cota 2.32, Redcar Athletic FC 2.65. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Warrington Rylands și 1,2 pentru Redcar Athletic FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Warrington Rylands are 35%, Redcar Athletic FC 37%. Sub 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 2.02, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Warrington Rylands - Redcar Athletic FC

Goluri estimate: 1,14 Warrington Rylands și 1,19 Redcar Athletic FC, total 2,33. 1X2 în model: 35% · 28% · 37%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-111,6%1-011,1%0-09,7%1-27,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-5
Pauză0-1
Cornere1-4
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startWarrington Rylands · 2.32
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warrington Rylands - Redcar Athletic FC?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-5.

În ce competiție s-a jucat Warrington Rylands - Redcar Athletic FC?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Warrington Rylands - Redcar Athletic FC?

Pe The Quickline Arena, în Warrington, Cheshire, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Warrington Rylands - Redcar Athletic FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-5.

Câte goluri s-au marcat în Warrington Rylands - Redcar Athletic FC?

5 goluri, scor final 0-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →