Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Warrington Rylands - Quorn FC

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Warrington Rylands
ÎÎVVV
Final1-0Pauză 1-0
Quorn FC
EÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Warrington Rylands 76%Egal 16%Quorn FC 7%

Warrington Rylands 1-0 Quorn FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warrington Rylands 1-0 Quorn FC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 70% pentru victoria lui Warrington Rylands, iar cotele fără marjă 76%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 1-0 avea 16,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Warrington Rylandsîn meciQuorn FC
7
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warrington Rylands vs Quorn FC

Warrington Rylands marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. Quorn FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Warrington Rylands, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Warrington Rylandsultimele 5Quorn FC
1,80
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Warrington Rylands și ultimele 5 Quorn FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warrington Rylands3-0-2

Î
Bury - Warrington Rylands15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Lancaster City - Warrington Rylands11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
V
Warrington Rylands - United of Manchester08.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
V
Warrington Rylands - Fylde01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Silsden AFC - Warrington Rylands24.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Quorn FC0-3-2

E
Quorn FC - Redcar Athletic FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Quorn FC - Cleethorpes Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-5
Î
Avro FC - Quorn FC08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
E
Quorn FC - Banbury United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Quorn FC - Harborough Town25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Ponturi Warrington Rylands - Quorn FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warrington Rylands1.1876% fără marjă
X · Egal5.5016% fără marjă
2 · Quorn FC12.007% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 3.60
12 1.08

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.67

Analiza de dinainte de meci

Warrington Rylands - Quorn FC s-a jucat marți, 18 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Warrington Rylands vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Quorn FC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-10.

Casele o dau favorită pe Warrington Rylands, la 1.18, cu egalul la 5.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 76% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 2.05.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,9 pentru Warrington Rylands și 0,6 pentru Quorn FC. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Warrington Rylands: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.18, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.87 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) merită privit: 64% în model, iar 1.67 plătește peste cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Warrington Rylands - Quorn FC

Goluri estimate: 1,90 Warrington Rylands și 0,56 Quorn FC, total 2,46. 1X2 în model: 70% · 20% · 10%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-016,2%2-015,4%3-09,8%1-19,1%2-18,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Quorn FC. Quorn FC a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere7-1
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startWarrington Rylands · 1.18
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warrington Rylands - Quorn FC?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Warrington Rylands - Quorn FC?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Warrington Rylands - Quorn FC?

Pe The Quickline Arena, în Warrington, Cheshire, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Warrington Rylands - Quorn FC?

Warrington Rylands pleca favorită, la cota 1.18. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Warrington Rylands - Quorn FC?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →