Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

FinlandaFinlanda · Ykkonen

VJS - PKKU

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

FinlandaYkkonen · Finlanda Final
VJS
EEVÎV
Final0-0Pauză 0-0
PKKU
EVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
VJS 60%Egal 20%PKKU 20%

VJS 0-0 PKKU: statisticile meciului

Meciul s-a terminat VJS 0-0 PKKU (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 31%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-0 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

VJSîn meciPKKU
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici VJS vs PKKU

VJS marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. PKKU marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
VJSultimele 5PKKU
1,60
Puncte / meci
1,60
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri VJS și ultimele 5 PKKU, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

VJS2-2-1

E
Inter Turku 2 - VJS31.07.26 · Ykkonen
1-1
E
KuPS Akatemia - VJS26.07.26 · Ykkonen
2-2
V
PKKU - VJS22.07.26 · Ykkonen
1-3
Î
VJS - Tampere United18.07.26 · Ykkonen
0-1
V
VJS - OLS Oulu11.07.26 · Ykkonen
4-3

PKKU2-2-1

E
PKKU - Tampere United31.07.26 · Ykkonen
4-4
V
SalPa - PKKU25.07.26 · Ykkonen
0-1
Î
PKKU - VJS22.07.26 · Ykkonen
1-3
E
PKKU - OLS Oulu18.07.26 · Ykkonen
1-1
V
PKKU - FC Jazz11.07.26 · Ykkonen
2-1

Întâlniri directe VJS - PKKU

VJS 1Egal 0PKKU 0
V
PKKU - VJS22.07.2026 · pauză 1-0
1-3

V/E/Î din perspectiva VJS. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi VJS - PKKU

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · VJS1.5260% fără marjă
X · Egal4.5520% fără marjă
2 · PKKU4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.17
X2 2.12
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.06
Sub 2.5 2.90
Peste 2.5 1.31

Ambele marchează

GG Da 1.40
GG Nu 2.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.82
Pauză peste 1.5 1.90

Cornere

Sub 9.5 2.45
Peste 9.5 1.49

Analiza de dinainte de meci

VJS - PKKU s-a jucat miercuri, 5 august, în Ykkonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, VJS are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-8. PKKU vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: PKKU - VJS 1-3, pe 22 iulie 2026.

VJS pleacă favorită, la cota 1.52. Egalul e la 4.55, iar PKKU la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.31, iar GG la 1.40.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru VJS și 1,5 pentru PKKU. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 52% la victorie, față de 60%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie VJS are 52% în model, dar la 1.52 plătește sub cota corectă de 1.92. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.31, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 68%. Cota de 1.40 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități VJS - PKKU

Goluri estimate: 2,09 VJS și 1,48 PKKU, total 3,57. 1X2 în model: 52% · 21% · 27%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,1%1-18,7%2-26,7%1-26,4%3-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: VJS. VJS a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: PKKU. PKKU a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startVJS · 1.52
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat VJS - PKKU?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat VJS - PKKU?

În Ykkonen (Finlanda).

Unde s-a jucat VJS - PKKU?

Pe Myyrmaaen jalkapallostadion, în Vantaa, miercuri, 5 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în VJS - PKKU?

VJS pleca favorită, la cota 1.52. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în VJS - PKKU?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Ykkonen

Toată liga →