Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

SuediaSuedia · Damallsvenskan (F)

Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

SuediaDamallsvenskan (F) · Suedia Final
Vittsjo GIK (F)
VEVEÎ
Final1-0Pauză 1-0
Malmo FF (F)
EVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Vittsjo GIK (F) 38%Egal 31%Malmo FF (F) 31%

Vittsjo GIK (F) 1-0 Malmo FF (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vittsjo GIK (F) 1-0 Malmo FF (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Vittsjo GIK (F), iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 1-0 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (5-9) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Vittsjo GIK (F)în meciMalmo FF (F)
5
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vittsjo GIK (F) vs Malmo FF (F)

Vittsjo GIK (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Malmo FF (F) marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,4. Ultimele 3 întâlniri directe: Vittsjo GIK (F) 1, egal 0, Malmo FF (F) 2.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Vittsjo GIK (F)ultimele 5Malmo FF (F)
1,60
Puncte / meci
2,20
1,6
Goluri marcate / meci
2,4
1,4
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Vittsjo GIK (F) și ultimele 5 Malmo FF (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vittsjo GIK (F)2-2-1

V
Vittsjo GIK (F) - Trelleborgs FF (F)18.07.26 · Club Friendly Games, Women
3-2
E
IFK Norrkoping (F) - Vittsjo GIK (F)24.06.26 · Damallsvenskan (F)
1-1
V
Brommapojkarna (F) - Vittsjo GIK (F)18.06.26 · Damallsvenskan (F)
1-2
E
Vittsjo GIK (F) - Kristianstads (F)12.06.26 · Damallsvenskan (F)
1-1
Î
Vittsjo GIK (F) - Hammarby IF (F)31.05.26 · Damallsvenskan (F)
1-2

Malmo FF (F)3-2-0

E
Malmo FF (F) - Brondby (F)18.07.26 · Club Friendly Games, Women
1-1
V
Malmo FF (F) - Kristianstads (F)27.06.26 · Damallsvenskan (F)
6-0
V
Djurgarden IF (F) - Malmo FF (F)17.06.26 · Damallsvenskan (F)
0-1
E
Eskilstuna United (F) - Malmo FF (F)13.06.26 · Damallsvenskan (F)
1-1
V
Malmo FF (F) - Vaxjo DFF (F)31.05.26 · Damallsvenskan (F)
3-0

Întâlniri directe Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)

Vittsjo GIK (F) 1Egal 0Malmo FF (F) 2
Î
Malmo FF (F) - Vittsjo GIK (F)16.11.2025 · pauză 1-1
3-1
Î2-0
V
Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)24.05.2025 · pauză 2-1
3-2

V/E/Î din perspectiva Vittsjo GIK (F). 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vittsjo GIK (F)2.3538% fără marjă
X · Egal2.8531% fără marjă
2 · Malmo FF (F)2.9031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.45
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.25
GG Nu 3.40

Analiza de dinainte de meci

Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F) s-a jucat luni, 27 iulie, în Damallsvenskan (F) (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Vittsjo GIK (F) are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-7. Malmo FF (F) n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 12 goluri și a primit 2.

În ultimele 3 întâlniri directe, Vittsjo GIK (F) a câștigat o dată, Malmo FF (F) de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Malmo FF (F) - Vittsjo GIK (F) 3-1, pe 16 noiembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.35 pentru gazde, 2.90 pentru oaspeți și 2.85 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.25.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Vittsjo GIK (F) și 1,6 pentru Malmo FF (F). Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 1.5 goluri: 78% în model, cota corectă ar fi 1.28. La 1.11, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)

Goluri estimate: 1,24 Vittsjo GIK (F) și 1,61 Malmo FF (F), total 2,85. 1X2 în model: 29% · 25% · 46%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%0-19,3%1-29,3%0-27,5%1-07,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere5-9
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startVittsjo GIK (F) · 2.35
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)?

În Damallsvenskan (F) (Suedia).

Unde s-a jucat Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)?

Pe Vittsjö IP, luni, 27 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Vittsjo GIK (F) - Malmo FF (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Damallsvenskan (F)

Toată liga →