Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Villa San Carlos - Flandria

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Villa San Carlos
VVVEV
Final3-2Pauză 1-1
Flandria
VEEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Villa San Carlos 41%Egal 33%Flandria 26%

Villa San Carlos 3-2 Flandria: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Villa San Carlos 3-2 Flandria (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Villa San Carlos, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 1,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG a ieșit (34%). Scorul exact 3-2 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (12-4) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Villa San Carlosîn meciFlandria
12
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Villa San Carlos vs Flandria

Villa San Carlos marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. Flandria marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Villa San Carlos, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Villa San Carlos 4, egal 0, Flandria 1.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Villa San Carlosultimele 5Flandria
2,60
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
4
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Villa San Carlos și ultimele 5 Flandria, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Villa San Carlos4-1-0

V
Argentino Quilmes - Villa San Carlos23.08.26 · Primera B
0-2
V
Villa San Carlos - Defensores Unidos16.08.26 · Primera B
1-0
V
Comunicaciones - Villa San Carlos08.08.26 · Primera B
0-1
E
Villa San Carlos - Dock Sud02.08.26 · Primera B
1-1
V
Deportivo Merlo - Villa San Carlos26.07.26 · Primera B
1-2

Flandria1-3-1

V
Flandria - CSyD Liniers22.08.26 · Primera B
1-0
E
Real Pilar - Flandria15.08.26 · Primera B
0-0
E
Flandria - UAI Urquiza08.08.26 · Primera B
1-1
Î
Villa Dalmine - Flandria01.08.26 · Primera B
2-1
E
Flandria - Excursionistas25.07.26 · Primera B
1-1

Întâlniri directe Villa San Carlos - Flandria

Villa San Carlos 4Egal 0Flandria 1
V
Flandria - Villa San Carlos14.04.2026 · pauză 0-0
1-4
V
Flandria - Villa San Carlos13.07.2025 · pauză 0-1
0-1
V
Villa San Carlos - Flandria23.02.2025 · pauză 2-0
2-1
V
Villa San Carlos - Flandria27.10.2024 · pauză 1-0
3-0
Î
Flandria - Villa San Carlos09.06.2024 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Villa San Carlos. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Villa San Carlos - Flandria

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Villa San Carlos2.2541% fără marjă
X · Egal2.8033% fără marjă
2 · Flandria3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.50
12 1.38

Goluri

Peste 1.5 1.67
Sub 2.5 1.30
Peste 2.5 2.95

Ambele marchează

GG Da 2.45
GG Nu 1.49

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.16
Pauză peste 1.5 4.00

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Villa San Carlos - Flandria s-a jucat marți, 25 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Villa San Carlos n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 7 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Flandria are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Villa San Carlos a câștigat de 4 ori, Flandria o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Flandria - Villa San Carlos 1-4, pe 14 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Villa San Carlos, la 2.25, cu egalul la 2.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.95, iar GG la 2.45.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Villa San Carlos și 0,7 pentru Flandria. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.26 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.30 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 66% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Villa San Carlos - Flandria

Goluri estimate: 1,10 Villa San Carlos și 0,71 Flandria, total 1,81. 1X2 în model: 45% · 32% · 23%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

1-018,0%0-016,4%1-112,8%0-111,6%2-09,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,0 goluri, iar modelul estimează acum 1,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-1
Cornere12-4
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startVilla San Carlos · 2.25
Goluri estimate~1,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Villa San Carlos - Flandria?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Villa San Carlos - Flandria?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Villa San Carlos - Flandria?

Villa San Carlos pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Villa San Carlos - Flandria?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →