Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Villa San Carlos - Camioneros

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Villa San Carlos
ÎEVEE
Final0-2Pauză 0-1
Camioneros
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Villa San Carlos 30%Egal 33%Camioneros 37%

Villa San Carlos 0-2 Camioneros: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Villa San Carlos 0-2 Camioneros (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Camioneros, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-2 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Villa San Carlosîn meciCamioneros
7
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Villa San Carlos vs Camioneros

Villa San Carlos marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Camioneros marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. La Villa San Carlos, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Villa San Carlosultimele 5Camioneros
1,20
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Villa San Carlos și ultimele 5 Camioneros, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Villa San Carlos1-3-1

Î
Sportivo Italiano - Villa San Carlos14.07.26 · Primera B
1-0
E
Villa San Carlos - San Martin Burzaco10.07.26 · Primera B
0-0
V
Ituzaingo - Villa San Carlos04.07.26 · Primera B
1-3
E
CSyD Liniers - Villa San Carlos28.06.26 · Primera B
1-1
E
Real Pilar - Villa San Carlos20.06.26 · Primera B
1-1

Camioneros3-1-1

V
Camioneros - CSyD Liniers14.07.26 · Primera B
1-0
Î
Real Pilar - Camioneros10.07.26 · Primera B
2-1
V
Camioneros - UAI Urquiza04.07.26 · Primera B
4-0
V
Villa Dalmine - Camioneros27.06.26 · Primera B
0-1
E
Excursionistas - Camioneros20.06.26 · Primera B
1-1

Întâlniri directe Villa San Carlos - Camioneros

Villa San Carlos 0Egal 0Camioneros 1
Î
Camioneros - Villa San Carlos26.05.2026 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Villa San Carlos. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Villa San Carlos - Camioneros

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Villa San Carlos3.0530% fără marjă
X · Egal2.8033% fără marjă
2 · Camioneros2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.32
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.56
Sub 2.5 1.37
Peste 2.5 2.70

Ambele marchează

GG Da 2.25
GG Nu 1.58

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 3.60

Analiza de dinainte de meci

Villa San Carlos - Camioneros s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Villa San Carlos vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Camioneros are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-3.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Camioneros - Villa San Carlos 3-0, pe 26 mai 2026.

La case, diferența e mică: Villa San Carlos are cota 3.05, Camioneros 2.47. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.70, iar GG la 2.25.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Villa San Carlos și 1,2 pentru Camioneros. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Cota 1.32 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.37 e sub cea corectă (1.49) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 60% în model, dar la 1.58 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Villa San Carlos - Camioneros

Goluri estimate: 0,88 Villa San Carlos și 1,15 Camioneros, total 2,03. 1X2 în model: 28% · 30% · 42%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-115,1%1-113,3%0-013,1%1-011,6%0-28,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere7-2
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startCamioneros · 2.47
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Villa San Carlos - Camioneros?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Villa San Carlos - Camioneros?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Villa San Carlos - Camioneros?

Niciuna clar: cotele erau 3.05 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Villa San Carlos - Camioneros?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →