Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Villa Dalmine
VVÎVE
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Villa Dalmine 34%Egal 35%Talleres Remedios Escalada 31%

Villa Dalmine 0-0 Talleres Remedios Escalada: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Villa Dalmine 0-0 Talleres Remedios Escalada (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru egalul, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG n-a ieșit (NG avea 67%). Scorul exact 0-0 avea 17,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (8-5) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Villa Dalmineîn meciTalleres Remedios Escalada
8
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Villa Dalmine vs Talleres Remedios Escalada

Villa Dalmine marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. Talleres Remedios Escalada marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Villa Dalmine, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,7goluri estimate
25%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Villa Dalmineultimele 5Talleres Remedios Escalada
2,00
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Villa Dalmine și ultimele 5 Talleres Remedios Escalada, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Villa Dalmine3-1-1

V
Deportivo Laferrere - Villa Dalmine22.08.26 · Primera B
0-2
V
Villa Dalmine - Brown Adrogue15.08.26 · Primera B
1-0
Î
Deportivo Armenio - Villa Dalmine08.08.26 · Primera B
1-0
V
Villa Dalmine - Flandria01.08.26 · Primera B
2-1
E
Argentino Quilmes - Villa Dalmine25.07.26 · Primera B
0-0

Talleres Remedios Escalada2-1-2

Î1-2
Î1-2
E
Talleres Remedios Escalada - Ituzaingo01.08.26 · Primera B
0-0

Întâlniri directe Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada

Villa Dalmine 1Egal 0Talleres Remedios Escalada 0
V
Talleres Remedios Escalada - Villa Dalmine14.04.2026 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Villa Dalmine. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Villa Dalmine2.7234% fără marjă
X · Egal2.6035% fără marjă
2 · Talleres Remedios Escalada2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.32
12 1.42

Goluri

Peste 1.5 1.73
Sub 2.5 1.27
Peste 2.5 3.15

Ambele marchează

GG Da 2.50
GG Nu 1.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.15
Pauză peste 1.5 4.15

Cornere

Sub 9.5 1.56
Peste 9.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada s-a jucat marți, 25 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Villa Dalmine are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 5-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Talleres Remedios Escalada vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Talleres Remedios Escalada - Villa Dalmine 0-2, pe 14 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.72 pentru gazde, 2.95 pentru oaspeți și 2.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.15, iar GG la 2.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Villa Dalmine și 0,8 pentru Talleres Remedios Escalada. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 70% în model, iar 1.39 e aproape de cota corectă (1.43). Sub 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.27 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 67%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada

Goluri estimate: 0,93 Villa Dalmine și 0,80 Talleres Remedios Escalada, total 1,73. 1X2 în model: 37% · 33% · 30%. Peste 2,5: 25% (cotă corectă 4.00). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
26%2
15%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 75% · peste 2,5: 25% (verde).

Scoruri probabile

0-017,7%1-016,5%0-114,2%1-113,2%2-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere8-5
Cartonașe galbene3-0
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.95 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Villa Dalmine - Talleres Remedios Escalada?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →