Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Villa Dalmine - Flandria

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Villa Dalmine
EEEVV
Final2-1Pauză 1-1
Flandria
EÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Villa Dalmine 47%Egal 32%Flandria 22%

Villa Dalmine 2-1 Flandria: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Villa Dalmine 2-1 Flandria (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Villa Dalmine, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 26%), iar GG a ieșit (33%). Scorul exact 2-1 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Villa Dalmineîn meciFlandria
2
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Villa Dalmine vs Flandria

Villa Dalmine marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,4. Flandria marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Flandria, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Villa Dalmine 1, egal 3, Flandria 1.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Villa Dalmineultimele 5Flandria
1,80
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Villa Dalmine și ultimele 5 Flandria, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Villa Dalmine2-3-0

E
Argentino Quilmes - Villa Dalmine25.07.26 · Primera B
0-0
E
Villa Dalmine - Defensores Unidos18.07.26 · Primera B
0-0
E
Comunicaciones - Villa Dalmine15.07.26 · Primera B
0-0
V
Villa Dalmine - Dock Sud10.07.26 · Primera B
2-1
V
Deportivo Merlo - Villa Dalmine04.07.26 · Primera B
1-2

Flandria1-2-2

E
Flandria - Excursionistas25.07.26 · Primera B
1-1
Î
Arsenal de Sarandi - Flandria18.07.26 · Primera B
1-0
V
Flandria - Argentino Merlo14.07.26 · Primera B
1-0
E
Talleres Remedios Escalada - Flandria10.07.26 · Primera B
1-1
Î
Flandria - Deportivo Laferrere04.07.26 · Primera B
1-2

Întâlniri directe Villa Dalmine - Flandria

Villa Dalmine 1Egal 3Flandria 1
V
Flandria - Villa Dalmine21.03.2026 · pauză 0-0
0-1
Î
Flandria - Villa Dalmine29.09.2025 · pauză 0-0
2-0
E
Villa Dalmine - Flandria10.05.2025 · pauză 1-1
1-1
E
Flandria - Villa Dalmine04.11.2024 · pauză 0-0
0-0
E
Villa Dalmine - Flandria15.06.2024 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Villa Dalmine. 0 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Villa Dalmine - Flandria

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Villa Dalmine1.9747% fără marjă
X · Egal2.9032% fără marjă
2 · Flandria4.2022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.67
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.54
Sub 2.5 1.39
Peste 2.5 2.65

Ambele marchează

GG Da 2.30
GG Nu 1.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 3.60

Analiza de dinainte de meci

Villa Dalmine - Flandria s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Villa Dalmine n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 4 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Flandria are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Villa Dalmine a câștigat o dată, Flandria o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,4 goluri în medie. Ultima: Flandria - Villa Dalmine 0-1, pe 21 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Villa Dalmine, la 1.97, cu egalul la 2.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.65, iar GG la 2.30.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Villa Dalmine și 0,7 pentru Flandria. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 77%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 74% în model, iar 1.39 e aproape de cota corectă (1.35). Nu marchează ambele (NG): 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.55 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Villa Dalmine - Flandria

Goluri estimate: 1,09 Villa Dalmine și 0,70 Flandria, total 1,79. 1X2 în model: 45% · 32% · 23%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

1-018,2%0-016,7%1-112,7%0-111,7%2-09,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere2-4
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startVilla Dalmine · 1.97
Goluri estimate~1,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Villa Dalmine - Flandria?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Villa Dalmine - Flandria?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Villa Dalmine - Flandria?

Villa Dalmine pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Villa Dalmine - Flandria?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →