Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SerbiaSerbia · U19 League

Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

SerbiaU19 League · Serbia Final
Usce Novi Beograd U19
ÎÎVVV
Final5-2Pauză 2-2
Spartak Subotica U19
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Usce Novi Beograd U19 69%Egal 18%Spartak Subotica U19 13%

Usce Novi Beograd U19 5-2 Spartak Subotica U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Usce Novi Beograd U19 5-2 Spartak Subotica U19 (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Usce Novi Beograd U19, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 5-2 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Usce Novi Beograd U19în meciSpartak Subotica U19
6
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Usce Novi Beograd U19 vs Spartak Subotica U19

Usce Novi Beograd U19 marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. Spartak Subotica U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. La Usce Novi Beograd U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Usce Novi Beograd U19ultimele 5Spartak Subotica U19
1,80
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
0,8
2,0
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Usce Novi Beograd U19 și ultimele 5 Spartak Subotica U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Usce Novi Beograd U193-0-2

Î
Novi Pazar U19 - Usce Novi Beograd U1922.08.26 · U19 League
1-0
Î
Vozdovac U19 - Usce Novi Beograd U1916.08.26 · U19 League
4-1
V2-3
V3-2
V
Partizan U19 - Usce Novi Beograd U1909.05.26 · U19 League
1-3

Spartak Subotica U192-0-3

Î
Spartak Subotica U19 - Vozdovac U1922.08.26 · U19 League
1-2
Î
Vojvodina U19 - Spartak Subotica U1916.08.26 · U19 League
5-0
V
Spartak Subotica U19 - Vrsac U1922.05.26 · U19 League
2-0
Î2-0
V
OFK Belgrad U19 - Spartak Subotica U1902.05.26 · U19 League
0-1

Întâlniri directe Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19

Usce Novi Beograd U19 0Egal 1Spartak Subotica U19 1
E2-2

V/E/Î din perspectiva Usce Novi Beograd U19. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Usce Novi Beograd U191.3069% fără marjă
X · Egal4.8518% fără marjă
2 · Spartak Subotica U197.0013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.02
X2 2.85
12 1.10

Goluri

Sub 2.5 3.85
Peste 2.5 1.16

Ambele marchează

GG Da 1.33
GG Nu 3.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.20
Pauză peste 1.5 1.55

Analiza de dinainte de meci

Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19 s-a jucat miercuri, 26 august, în U19 League (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Usce Novi Beograd U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Spartak Subotica U19 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Usce Novi Beograd U19 a câștigat niciodată, Spartak Subotica U19 o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19 2-2, pe 15 aprilie 2026.

Usce Novi Beograd U19 pleacă favorită, la cota 1.30. Egalul e la 4.85, iar Spartak Subotica U19 la 7.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.16, iar GG la 1.33.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,4 pentru Usce Novi Beograd U19 și 1,3 pentru Spartak Subotica U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 61% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Usce Novi Beograd U19 are 61% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.64. Peste 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.16, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.33 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19

Goluri estimate: 2,36 Usce Novi Beograd U19 și 1,32 Spartak Subotica U19, total 3,68. 1X2 în model: 61% · 19% · 20%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%1-17,9%3-17,3%2-07,0%2-26,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Usce Novi Beograd U19. Usce Novi Beograd U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Spartak Subotica U19. Spartak Subotica U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 4,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-2
Pauză2-2
Cornere6-1
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startUsce Novi Beograd U19 · 1.30
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-2.

În ce competiție s-a jucat Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19?

În U19 League (Serbia).

Unde s-a jucat Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19?

Pe Stadion FK IMT, în Novi Beograd, miercuri, 26 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19?

Usce Novi Beograd U19 pleca favorită, la cota 1.30. Meciul s-a terminat 5-2.

Câte goluri s-au marcat în Usce Novi Beograd U19 - Spartak Subotica U19?

7 goluri, scor final 5-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din U19 League

Toată liga →