Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19
Ultimele 5 / 5: Mladost Lucani U19 marchează 2.6 și primește 2.6. Cukaricki U19 1.8 / 2.0.
1X2, fără marjă
Gazdă 53% · Egal 23% · Oaspete 24%
Goluri / meci
2.6 + 1.8
Peste 2.5
— · forma 100% / 80%
GG
—
Analiză Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19
Mladost Lucani U19 o primește pe Cukaricki U19 sâmbătă, 17 octombrie, ora 14:00 (ora României), în U19 League (Serbia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
Mladost Lucani U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 13 goluri marcate și 13 goluri primite (2,6 marcate și 2,6 primite în medie). În 100% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 100% au înscris ambele echipe. Cukaricki U19 are un bilanț de 2-0-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,20 puncte pe meci, cu 9 goluri marcate și 10 goluri primite (1,8 marcate și 2,0 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele sunt apropiate: diferența e de doar 0,20 puncte pe meci.
În ultimele 3 întâlniri directe din baza noastră, Mladost Lucani U19 a câștigat 1, Cukaricki U19 a câștigat 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 3,7 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 2 din 3 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 2 din 3. Ultima întâlnire, pe 09.05.2026, s-a terminat Mladost Lucani U19 2–0 Cukaricki U19.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.71 / 3.90 / 3.70. După ce scoatem marja (aproximativ 11,1% pe piața asta), rămân 53% pentru Mladost Lucani U19, 23% pentru egal și 24% pentru Cukaricki U19. Favorită e Mladost Lucani U19.
Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 2,30 goluri estimate pentru Mladost Lucani U19 și 2,20 pentru Cukaricki U19, adică 4,50 în total. Cu aceste valori, Mladost Lucani U19 câștigă în 42% din cazuri, egalul iese în 19%, iar Cukaricki U19 câștigă în 39%. Peste 2.5 goluri are 83%, GG are 80%, iar cel mai probabil scor exact este 2–2, cu 7,1%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 11 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.
| Indicator | Mladost Lucani U19 | Cukaricki U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-1-2 | 2-0-3 |
| Puncte / meci | 1,40 | 1,20 |
| Goluri marcate (medie) | 13 (2,6) | 9 (1,8) |
| Goluri primite (medie) | 13 (2,6) | 10 (2,0) |
| % Peste 2.5 | 100% | 80% |
| % GG | 100% | 80% |
| Victorii H2H (3 meciuri) | 1 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 2,30 | 2,20 |
| Șanse de victorie (model) | 42% | 39% |
Goluri estimate
2,30 – 2,20 · total 4,50
1X2 model
42% · 19% · 39%
Peste 2.5 model
83% · cotă corectă 1.20
GG model
80% · cotă corectă 1.25
Sub 2.5: 17% · Peste 2.5: 83% · total goluri în 90 de minute
| Mladost Luc. ↓ / Cukaricki U. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1,1 | 2,4 | 2,7 | 2,0 | 1,1 | 0,5 |
| 1 | 2,6 | 5,6 | 6,2 | 4,5 | 2,5 | 1,1 |
| 2 | 2,9 | 6,5 | 7,1 | 5,2 | 2,9 | 1,3 |
| 3 | 2,3 | 5,0 | 5,5 | 4,0 | 2,2 | 1,0 |
| 4 | 1,3 | 2,8 | 3,1 | 2,3 | 1,3 | 0,6 |
| 5 | 0,6 | 1,3 | 1,4 | 1,1 | 0,6 | 0,3 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Mladost Lucani U19, coloane = goluri Cukaricki U19.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Apărare vulnerabilă: Mladost Lucani U19. Mladost Lucani U19 primește 2,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Apărare vulnerabilă: Cukaricki U19. Cukaricki U19 primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,1% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Niciun rezultat nu iese clar în față: Mladost Lucani U19 42%, egal 19%, Cukaricki U19 39%. Peste 2.5 goluri are 83% în model (cotă corectă 1.20). Ambele marchează (GG) are 80% în model (cotă corectă 1.25). Scorul cel mai probabil: 2–2 (7,1%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19 | 0–0 | 2–0 |
| 02.11.25 | Cukaricki U19 – Mladost Lucani U19 | 1–0 | 2–2 |
| 29.09.24 | Cukaricki U19 – Mladost Lucani U19 | 1–1 | 3–2 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19?
Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 14:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19?
Meciul face parte din U19 League (Serbia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19?
Cotele 1X2 sunt 1.71 / 3.90 / 3.70. Fără marjă, asta înseamnă 53% pentru Mladost Lucani U19, 23% egal și 24% pentru Cukaricki U19, cu Mladost Lucani U19 favorită la cota 1.71.
Câte goluri se așteaptă în Mladost Lucani U19 – Cukaricki U19?
Modelul nostru estimează 4,50 goluri (2,30 pentru Mladost Lucani U19, 2,20 pentru Cukaricki U19). Peste 2.5 goluri are 83%, GG are 80%, iar cel mai probabil scor este 2–2.