Sâmbătă17 octombrie
Live 263 Pune pont

SerbiaSerbia · U19 League

Crvena Zvezda U19 – Vojvodina U19

Crvena Zvezda U19
VVEÎÎ
12:00 Duminică, 18 octombrie
Vojvodina U19
VVÎÎV
11.59 X4.10 24.15
1X1.15 X22.05 121.16

Ultimele 5 / 5: Crvena Zvezda U19 marchează 2.0 și primește 1.4. Vojvodina U19 2.2 / 1.6.

1X2, fără marjă

Gazdă 56% · Egal 22% · Oaspete 22%

Goluri / meci

2.0 + 2.2

Peste 2.5

— · forma 60% / 80%

GG

—

Analiză Crvena Zvezda U19 – Vojvodina U19

Crvena Zvezda U19 o primește pe Vojvodina U19 duminică, 18 octombrie, ora 12:00 (ora României), în U19 League (Serbia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Crvena Zvezda U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 10 goluri marcate și 7 goluri primite (2,0 marcate și 1,4 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Vojvodina U19 are un bilanț de 3-0-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,80 puncte pe meci, cu 11 goluri marcate și 8 goluri primite (2,2 marcate și 1,6 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele sunt apropiate: diferența e de doar 0,40 puncte pe meci.

În ultimele 5 întâlniri directe din baza noastră, Crvena Zvezda U19 a câștigat 3, Vojvodina U19 a câștigat 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 4,0 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 3 din 5 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 3 din 5. Ultima întâlnire, pe 31.10.2025, s-a terminat Vojvodina U19 2–2 Crvena Zvezda U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.59 / 4.10 / 4.15. După ce scoatem marja (aproximativ 11,4% pe piața asta), rămân 56% pentru Crvena Zvezda U19, 22% pentru egal și 22% pentru Vojvodina U19. Favorită e Crvena Zvezda U19.

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 1,80 goluri estimate pentru Crvena Zvezda U19 și 1,80 pentru Vojvodina U19, adică 3,60 în total. Cu aceste valori, Crvena Zvezda U19 câștigă în 39% din cazuri, egalul iese în 22%, iar Vojvodina U19 câștigă în 39%. Peste 2.5 goluri are 69%, GG are 70%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 8,9%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 17 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.

Statistici-cheie
IndicatorCrvena Zvezda U19Vojvodina U19
Meciuri analizate55
V-E-Î2-1-23-0-2
Puncte / meci1,401,80
Goluri marcate (medie)10 (2,0)11 (2,2)
Goluri primite (medie)7 (1,4)8 (1,6)
% Peste 2.560%80%
% GG60%60%
Victorii H2H (5 meciuri)30
Goluri estimate (model)1,801,80
Șanse de victorie (model)39%39%

Goluri estimate

1,80 – 1,80 · total 3,60

1X2 model

39% · 22% · 39%

Peste 2.5 model

69% · cotă corectă 1.45

GG model

70% · cotă corectă 1.43

Distribuția golurilor
3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Sub 2.5: 31% · Peste 2.5: 69% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Crvena Zvez. ↓ / Vojvodina U. →012345
0 2,7 4,9 4,4 2,7 1,2 0,4
1 4,9 8,9 8,0 4,8 2,2 0,8
2 4,4 8,0 7,2 4,3 1,9 0,7
3 2,7 4,8 4,3 2,6 1,2 0,4
4 1,2 2,2 1,9 1,2 0,5 0,2
5 0,4 0,8 0,7 0,4 0,2 0,1

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Crvena Zvezda U19, coloane = goluri Vojvodina U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Vojvodina U19. Vojvodina U19 primește 1,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,4% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Crvena Zvezda U19 39%, egal 22%, Vojvodina U19 39%. Peste 2.5 goluri are 69% în model (cotă corectă 1.45). Ambele marchează (GG) are 70% în model (cotă corectă 1.43). Scorul cel mai probabil: 1–1 (8,9%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
2.0
Goluri / meci
2.2
1.4
Primite / meci
1.6
40%
Victorii
60%
60%
Peste 2.5
80%
60%
GG
60%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Crvena Zvezda U19 – Vojvodina U19?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 12:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă Crvena Zvezda U19 – Vojvodina U19?

Meciul face parte din U19 League (Serbia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre Crvena Zvezda U19 – Vojvodina U19?

Cotele 1X2 sunt 1.59 / 4.10 / 4.15. Fără marjă, asta înseamnă 56% pentru Crvena Zvezda U19, 22% egal și 22% pentru Vojvodina U19, cu Crvena Zvezda U19 favorită la cota 1.59.

Câte goluri se așteaptă în Crvena Zvezda U19 – Vojvodina U19?

Modelul nostru estimează 3,60 goluri (1,80 pentru Crvena Zvezda U19, 1,80 pentru Vojvodina U19). Peste 2.5 goluri are 69%, GG are 70%, iar cel mai probabil scor este 1–1.

Alte meciuri din U19 League
18.10
11:00
TSC U19 – Spartak Subotica U19 1.534.50
18.10
15:30
Jedinstvo Ub U19 – Vozdovac U19 3.151.92