Sâmbătă17 octombrie
Live 263 Pune pont

SerbiaSerbia · U19 League

TSC U19 – Spartak Subotica U19

TSC U19
EVVVÎ
11:00 Duminică, 18 octombrie
Spartak Subotica U19
ÎÎVVÎ
11.53 X4.10 24.50
1X1.12 X22.17 121.15

Ultimele 5 / 5: TSC U19 marchează 2.6 și primește 2.0. Spartak Subotica U19 1.4 / 1.6.

1X2, fără marjă

Gazdă 58% · Egal 22% · Oaspete 20%

Goluri / meci

2.6 + 1.4

Peste 2.5

— · forma 100% / 80%

GG

—

Analiză TSC U19 – Spartak Subotica U19

TSC U19 o primește pe Spartak Subotica U19 duminică, 18 octombrie, ora 11:00 (ora României), în U19 League (Serbia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

TSC U19 are un bilanț de 3-1-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,00 puncte pe meci, cu 13 goluri marcate și 10 goluri primite (2,6 marcate și 2,0 primite în medie). În 100% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 100% au înscris ambele echipe. Spartak Subotica U19 are un bilanț de 2-0-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,20 puncte pe meci, cu 7 goluri marcate și 8 goluri primite (1,4 marcate și 1,6 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, TSC U19 stă mai bine, cu o diferență de 0,80 puncte pe meci.

În ultimele 3 întâlniri directe din baza noastră, TSC U19 a câștigat 2, Spartak Subotica U19 a câștigat 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 6,0 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 2 din 3 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 3 din 3. Ultima întâlnire, pe 01.11.2025, s-a terminat TSC U19 2–4 Spartak Subotica U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.53 / 4.10 / 4.50. După ce scoatem marja (aproximativ 12,0% pe piața asta), rămân 58% pentru TSC U19, 22% pentru egal și 20% pentru Spartak Subotica U19. Favorită e TSC U19.

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 2,10 goluri estimate pentru TSC U19 și 1,70 pentru Spartak Subotica U19, adică 3,80 în total. Cu aceste valori, TSC U19 câștigă în 47% din cazuri, egalul iese în 21%, iar Spartak Subotica U19 câștigă în 32%. Peste 2.5 goluri are 73%, GG are 72%, iar cel mai probabil scor exact este 2–1, cu 8,4%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 11 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.

Statistici-cheie
IndicatorTSC U19Spartak Subotica U19
Meciuri analizate55
V-E-Î3-1-12-0-3
Puncte / meci2,001,20
Goluri marcate (medie)13 (2,6)7 (1,4)
Goluri primite (medie)10 (2,0)8 (1,6)
% Peste 2.5100%80%
% GG100%80%
Victorii H2H (3 meciuri)21
Goluri estimate (model)2,101,70
Șanse de victorie (model)47%32%

Goluri estimate

2,10 – 1,70 · total 3,80

1X2 model

47% · 21% · 32%

Peste 2.5 model

73% · cotă corectă 1.37

GG model

72% · cotă corectă 1.39

Distribuția golurilor
2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Sub 2.5: 27% · Peste 2.5: 73% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
TSC U19 ↓ / Spartak Sub. →012345
0 2,2 3,8 3,2 1,8 0,8 0,3
1 4,7 8,0 6,8 3,8 1,6 0,6
2 4,9 8,4 7,1 4,0 1,7 0,6
3 3,5 5,9 5,0 2,8 1,2 0,4
4 1,8 3,1 2,6 1,5 0,6 0,2
5 0,8 1,3 1,1 0,6 0,3 0,1

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri TSC U19, coloane = goluri Spartak Subotica U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: TSC U19. TSC U19 primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Apărare vulnerabilă: Spartak Subotica U19. Spartak Subotica U19 primește 1,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 12,0% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Istoricul spune altceva. Întâlnirile directe au avut în medie 6,0 goluri, față de 3,80 cât estimează modelul acum.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Șansă dublă 1X are 68% în model (cotă corectă 1.47), dar cota 1.12 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri are 73% în model (cotă corectă 1.37). Ambele marchează (GG) are 72% în model (cotă corectă 1.39). Scorul cel mai probabil: 2–1 (8,4%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
2.6
Goluri / meci
1.4
2.0
Primite / meci
1.6
60%
Victorii
40%
100%
Peste 2.5
80%
100%
GG
80%

Întrebări frecvente

La ce oră începe TSC U19 – Spartak Subotica U19?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 11:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă TSC U19 – Spartak Subotica U19?

Meciul face parte din U19 League (Serbia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre TSC U19 – Spartak Subotica U19?

Cotele 1X2 sunt 1.53 / 4.10 / 4.50. Fără marjă, asta înseamnă 58% pentru TSC U19, 22% egal și 20% pentru Spartak Subotica U19, cu TSC U19 favorită la cota 1.53.

Câte goluri se așteaptă în TSC U19 – Spartak Subotica U19?

Modelul nostru estimează 3,80 goluri (2,10 pentru TSC U19, 1,70 pentru Spartak Subotica U19). Peste 2.5 goluri are 73%, GG are 72%, iar cel mai probabil scor este 2–1.

Alte meciuri din U19 League
18.10
15:30
Jedinstvo Ub U19 – Vozdovac U19 3.151.92