Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Ural 2 - Akron Tolyatti 2

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Ural 2
ÎÎEEÎ
Final1-3Pauză 0-1
Akron Tolyatti 2
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ural 2 41%Egal 24%Akron Tolyatti 2 35%

Ural 2 1-3 Akron Tolyatti 2: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ural 2 1-3 Akron Tolyatti 2 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Akron Tolyatti 2, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-3 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Ural 2în meciAkron Tolyatti 2
5
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ural 2 vs Akron Tolyatti 2

Ural 2 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,0. Akron Tolyatti 2 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Ural 2, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Ural 2 3, egal 0, Akron Tolyatti 2 3.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Ural 2ultimele 5Akron Tolyatti 2
0,40
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
3,0
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Ural 2 și ultimele 5 Akron Tolyatti 2, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ural 20-2-3

Î
Ural 2 - Akron Tolyatti 202.08.26 · FNL 2 - Division B
1-3
Î
Pobeda Nizhny Novgorod - Ural 226.07.26 · FNL 2 - Division B
4-1
E
Krylya Sovetov II - Ural 212.07.26 · FNL 2 - Division B
2-2
E
Ural 2 - FC Chelyabinsk 205.07.26 · FNL 2 - Division B
2-2
Î
Khimik Dzerzhinsk - Ural 201.07.26 · FNL 2 - Division B
4-1

Akron Tolyatti 23-0-2

V
Ural 2 - Akron Tolyatti 202.08.26 · FNL 2 - Division B
1-3
V
Akron Tolyatti 2 - FC Chelyabinsk 226.07.26 · FNL 2 - Division B
2-0
Î
Khimik Dzerzhinsk - Akron Tolyatti 212.07.26 · FNL 2 - Division B
2-0
V
Akron Tolyatti 2 - Zenit Izhevsk05.07.26 · FNL 2 - Division B
3-2
Î
Kdv Tomsk - Akron Tolyatti 201.07.26 · FNL 2 - Division B
1-0

Întâlniri directe Ural 2 - Akron Tolyatti 2

Ural 2 3Egal 0Akron Tolyatti 2 3
Î
Ural 2 - Akron Tolyatti 202.08.2026 · pauză 0-1
1-3
Î
Akron Tolyatti 2 - Ural 224.05.2026 · pauză 0-0
3-1
Î3-0
V4-2
V
Akron Tolyatti 2 - Ural 228.07.2024 · pauză 0-0
0-4
V3-0

V/E/Î din perspectiva Ural 2. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ural 2 - Akron Tolyatti 2

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ural 22.2041% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Akron Tolyatti 22.6035% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Ural 2 - Akron Tolyatti 2 s-a jucat duminică, 2 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ural 2 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Akron Tolyatti 2 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

În ultimele 6 întâlniri directe, Ural 2 a câștigat de 3 ori, Akron Tolyatti 2 de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Ural 2 - Akron Tolyatti 2 1-3, pe 2 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.20 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 3.75 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Ural 2 și 2,3 pentru Akron Tolyatti 2. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 21% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Akron Tolyatti 2 merită privit: 60% în model, iar 2.60 plătește peste cota corectă de 1.67. Peste 2.5 goluri: 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Ural 2 - Akron Tolyatti 2

Goluri estimate: 1,30 Ural 2 și 2,30 Akron Tolyatti 2, total 3,60. 1X2 în model: 21% · 19% · 60%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%1-18,2%0-27,2%1-37,2%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ural 2. Ural 2 a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-1
Cornere5-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startUral 2 · 2.20
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ural 2 - Akron Tolyatti 2?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Ural 2 - Akron Tolyatti 2?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Unde s-a jucat Ural 2 - Akron Tolyatti 2?

Pe Bazhovia Stadium, în Sysert, duminică, 2 august, ora 11:00 (ora României).

Cine era favorită în Ural 2 - Akron Tolyatti 2?

Niciuna clar: cotele erau 2.20 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Ural 2 - Akron Tolyatti 2?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →