Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

UAI Urquiza - Comunicaciones

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
UAI Urquiza
EEÎEE
Final0-2Pauză 0-1
Comunicaciones
EVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
UAI Urquiza 29%Egal 32%Comunicaciones 39%

UAI Urquiza 0-2 Comunicaciones: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UAI Urquiza 0-2 Comunicaciones (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Comunicaciones, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 66%). Scorul exact 0-2 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 3 cartonașe galbene (0-3).

UAI Urquizaîn meciComunicaciones
6
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UAI Urquiza vs Comunicaciones

UAI Urquiza marchează 0,0 goluri pe meci și primește 0,8. Comunicaciones marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La UAI Urquiza, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: UAI Urquiza 2, egal 1, Comunicaciones 2.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
UAI Urquizaultimele 5Comunicaciones
0,80
Puncte / meci
1,00
0,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri UAI Urquiza și ultimele 5 Comunicaciones, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UAI Urquiza0-4-1

E
Dock Sud - UAI Urquiza14.07.26 · Primera B
0-0
E
UAI Urquiza - Deportivo Merlo10.07.26 · Primera B
0-0
Î
Camioneros - UAI Urquiza04.07.26 · Primera B
4-0
E
UAI Urquiza - Sportivo Italiano28.06.26 · Primera B
0-0
E
UAI Urquiza - San Martin Burzaco20.06.26 · Primera B
0-0

Comunicaciones1-2-2

E
Comunicaciones - Villa Dalmine14.07.26 · Primera B
0-0
V
Excursionistas - Comunicaciones10.07.26 · Primera B
1-2
Î
Comunicaciones - Arsenal de Sarandi04.07.26 · Primera B
1-2
Î
Argentino Merlo - Comunicaciones28.06.26 · Primera B
3-2
E0-0

Întâlniri directe UAI Urquiza - Comunicaciones

UAI Urquiza 2Egal 1Comunicaciones 2
Î
Comunicaciones - UAI Urquiza26.05.2026 · pauză 1-0
3-0
V
Comunicaciones - UAI Urquiza04.11.2025 · pauză 0-2
0-3
V
UAI Urquiza - Comunicaciones08.06.2025 · pauză 0-0
1-0
E
UAI Urquiza - Comunicaciones19.10.2024 · pauză 1-2
2-2
Î
Comunicaciones - UAI Urquiza02.06.2024 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva UAI Urquiza. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UAI Urquiza - Comunicaciones

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UAI Urquiza3.1529% fără marjă
X · Egal2.8532% fără marjă
2 · Comunicaciones2.3739% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.28
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.53
Sub 2.5 1.39
Peste 2.5 2.65

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.21
Pauză peste 1.5 3.50

Analiza de dinainte de meci

UAI Urquiza - Comunicaciones s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

UAI Urquiza n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. A marcat 0 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Comunicaciones are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-6.

În ultimele 5 întâlniri directe, UAI Urquiza a câștigat de 2 ori, Comunicaciones de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Comunicaciones - UAI Urquiza 3-0, pe 26 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Comunicaciones, la 2.37, cu egalul la 2.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.65, iar GG la 2.20.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,8 pentru UAI Urquiza și 1,0 pentru Comunicaciones. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 73% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 66%. Cota de 1.60 e peste cea corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități UAI Urquiza - Comunicaciones

Goluri estimate: 0,77 UAI Urquiza și 1,02 Comunicaciones, total 1,79. 1X2 în model: 27% · 33% · 40%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

0-117,0%0-016,7%1-113,1%1-012,9%0-28,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: UAI Urquiza. UAI Urquiza a marcat doar 0 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Comunicaciones e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,8 goluri, iar modelul estimează acum 1,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startComunicaciones · 2.37
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UAI Urquiza - Comunicaciones?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat UAI Urquiza - Comunicaciones?

În Primera B (Argentina).

Unde s-a jucat UAI Urquiza - Comunicaciones?

Pe Stadionul Monumental de Villa Lynch, în General San Martín, Provincia de Buenos Aires, sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în UAI Urquiza - Comunicaciones?

Comunicaciones pleca favorită, la cota 2.37. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în UAI Urquiza - Comunicaciones?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →