IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19
Ultimele 5 / 5: IMT Novi Belgrad U19 marchează 2.8 și primește 0.6. Brodarac U19 2.2 / 2.4.
1X2, fără marjă
Gazdă 77% · Egal 13% · Oaspete 9%
Goluri / meci
2.8 + 2.2
Peste 2.5
— · forma 40% / 80%
GG
Da 1.78 · Nu 1.92
Analiză IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19
IMT Novi Belgrad U19 o primește pe Brodarac U19 vineri, 16 octombrie, ora 14:00 (ora României), în U19 League (Serbia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
IMT Novi Belgrad U19 are un bilanț de 5-0-0 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 3,00 puncte pe meci, cu 14 goluri marcate și 3 goluri primite (2,8 marcate și 0,6 primite în medie). În 40% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 40% au înscris ambele echipe. Brodarac U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 11 goluri marcate și 12 goluri primite (2,2 marcate și 2,4 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 100% au înscris ambele echipe. Pe formă, IMT Novi Belgrad U19 stă mai bine, cu o diferență de 1,60 puncte pe meci.
În ultimele 3 întâlniri directe din baza noastră, IMT Novi Belgrad U19 a câștigat 3, Brodarac U19 a câștigat 0, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 3,3 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 3 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 3 din 3. Ultima întâlnire, pe 17.04.2025, s-a terminat IMT Novi Belgrad U19 3–0 Brodarac U19.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.15 / 6.60 / 9.60. După ce scoatem marja (aproximativ 12,5% pe piața asta), rămân 77% pentru IMT Novi Belgrad U19, 13% pentru egal și 9% pentru Brodarac U19. Favorită e IMT Novi Belgrad U19. Pentru GG, Da e la 1.78 și Nu la 1.92.
Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 2,60 goluri estimate pentru IMT Novi Belgrad U19 și 1,40 pentru Brodarac U19, adică 4,00 în total. Cu aceste valori, IMT Novi Belgrad U19 câștigă în 63% din cazuri, egalul iese în 18%, iar Brodarac U19 câștigă în 19%. Peste 2.5 goluri are 76%, GG are 70%, iar cel mai probabil scor exact este 2–1, cu 8,7%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 14 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.
| Indicator | IMT Novi Belgrad U19 | Brodarac U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 5-0-0 | 2-1-2 |
| Puncte / meci | 3,00 | 1,40 |
| Goluri marcate (medie) | 14 (2,8) | 11 (2,2) |
| Goluri primite (medie) | 3 (0,6) | 12 (2,4) |
| % Peste 2.5 | 40% | 80% |
| % GG | 40% | 100% |
| Victorii H2H (3 meciuri) | 3 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 2,60 | 1,40 |
| Șanse de victorie (model) | 63% | 19% |
Goluri estimate
2,60 – 1,40 · total 4,00
1X2 model
63% · 18% · 19%
Peste 2.5 model
76% · cotă corectă 1.32
GG model
70% · cotă corectă 1.43
Sub 2.5: 24% · Peste 2.5: 76% · total goluri în 90 de minute
| IMT Novi Be. ↓ / Brodarac U19 → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1,8 | 2,6 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 0,1 |
| 1 | 4,8 | 6,7 | 4,7 | 2,2 | 0,8 | 0,2 |
| 2 | 6,2 | 8,7 | 6,1 | 2,8 | 1,0 | 0,3 |
| 3 | 5,4 | 7,5 | 5,3 | 2,5 | 0,9 | 0,2 |
| 4 | 3,5 | 4,9 | 3,4 | 1,6 | 0,6 | 0,2 |
| 5 | 1,8 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 0,1 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri IMT Novi Belgrad U19, coloane = goluri Brodarac U19.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Apărare vulnerabilă: Brodarac U19. Brodarac U19 primește 2,4 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 12,5% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Victorie IMT Novi Belgrad U19 are 63% în model (cotă corectă 1.59), dar cota 1.15 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri are 76% în model (cotă corectă 1.32). Ambele marchează (GG) are 70% în model (cotă corectă 1.43), iar cota 1.78 e peste ea, deci are valoare. Scorul cel mai probabil: 2–1 (8,7%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 17.04.25 | IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19 | 2–0 | 3–0 |
| 19.10.24 | Brodarac U19 – IMT Novi Belgrad U19 | 1–1 | 1–2 |
| 11.05.24 | Brodarac U19 – IMT Novi Belgrad U19 | 0–2 | 0–4 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19?
Meciul începe vineri, 16 octombrie, ora 14:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19?
Meciul face parte din U19 League (Serbia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19?
Cotele 1X2 sunt 1.15 / 6.60 / 9.60. Fără marjă, asta înseamnă 77% pentru IMT Novi Belgrad U19, 13% egal și 9% pentru Brodarac U19, cu IMT Novi Belgrad U19 favorită la cota 1.15.
Câte goluri se așteaptă în IMT Novi Belgrad U19 – Brodarac U19?
Modelul nostru estimează 4,00 goluri (2,60 pentru IMT Novi Belgrad U19, 1,40 pentru Brodarac U19). Peste 2.5 goluri are 76%, GG are 70%, iar cel mai probabil scor este 2–1.