Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Teplice U19 - Banik Ostrava U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Teplice U19
ÎVV
Final1-2Pauză 0-0
Banik Ostrava U19
VVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Teplice U19 35%Egal 26%Banik Ostrava U19 40%

Teplice U19 1-2 Banik Ostrava U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Teplice U19 1-2 Banik Ostrava U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Banik Ostrava U19, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 1-2 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (10-5) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Teplice U19în meciBanik Ostrava U19
10
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Teplice U19 vs Banik Ostrava U19

Teplice U19 marchează 2,7 goluri pe meci și primește 2,3. Banik Ostrava U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,2. La Banik Ostrava U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Teplice U19ultimele 5Banik Ostrava U19
2,00
Puncte / meci
2,00
2,7
Goluri marcate / meci
2,4
2,3
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 3 meciuri Teplice U19 și ultimele 5 Banik Ostrava U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Teplice U192-0-1

Î
Teplice U19 - Banik Ostrava U1915.08.26 · Liga 1 U19
1-2
V
Pardubice U19 - Teplice U1912.08.26 · Liga 1 U19
3-4
V
Dukla Praga U19 - Teplice U1908.08.26 · Liga 1 U19
2-3

Banik Ostrava U193-1-1

V
Teplice U19 - Banik Ostrava U1915.08.26 · Liga 1 U19
1-2
V
Banik Ostrava U19 - Zlin U1908.08.26 · Liga 1 U19
4-3
V
Zlin U19 - Banik Ostrava U1913.06.26 · Liga 1 U19
0-2
Î1-4
E
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1930.05.26 · Liga 1 U19
3-3

Întâlniri directe Teplice U19 - Banik Ostrava U19

Teplice U19 0Egal 0Banik Ostrava U19 1
Î
Teplice U19 - Banik Ostrava U1915.08.2026 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Teplice U19. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Teplice U19 - Banik Ostrava U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Teplice U192.6035% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Banik Ostrava U192.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.66
X2 1.29
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.55

Analiza de dinainte de meci

Teplice U19 - Banik Ostrava U19 s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 3 meciuri, Teplice U19 are două victorii și o înfrângere. Golaveraj: 8-7. Banik Ostrava U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Teplice U19 - Banik Ostrava U19 1-2, pe 15 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.60 pentru gazde, 2.27 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Teplice U19 și 2,0 pentru Banik Ostrava U19. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Teplice U19 are 39%, Banik Ostrava U19 40%. Peste 2.5 goluri merită privit: 76% în model, iar 1.46 plătește peste cota corectă de 1.32. Ambele marchează (GG): 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.45, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Teplice U19 - Banik Ostrava U19

Goluri estimate: 1,99 Teplice U19 și 2,02 Banik Ostrava U19, total 4,01. 1X2 în model: 39% · 21% · 40%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
19%3
20%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

1-27,4%1-17,3%2-17,3%2-27,3%1-35,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (3 pentru Teplice U19, 5 pentru Banik Ostrava U19). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Teplice U19. Teplice U19 a primit 7 goluri în ultimele 3 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Banik Ostrava U19. Banik Ostrava U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,8 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere10-5
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startBanik Ostrava U19 · 2.27
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Teplice U19 - Banik Ostrava U19?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Teplice U19 - Banik Ostrava U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Unde s-a jucat Teplice U19 - Banik Ostrava U19?

Pe Městský stadion, în Duchcov, sâmbătă, 15 august, ora 11:30 (ora României).

Cine era favorită în Teplice U19 - Banik Ostrava U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Teplice U19 - Banik Ostrava U19?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →