Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Final1-2Pauză 0-1
Argentino Merlo
ÎÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Talleres Remedios Escalada 58%Egal 27%Argentino Merlo 16%

Talleres Remedios Escalada 1-2 Argentino Merlo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Talleres Remedios Escalada 1-2 Argentino Merlo (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Argentino Merlo, iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG a ieșit (40%). Scorul exact 1-2 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 7 cartonașe galbene (2-5).

Talleres Remedios Escaladaîn meciArgentino Merlo
6
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Talleres Remedios Escalada vs Argentino Merlo

Talleres Remedios Escalada marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. Argentino Merlo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Talleres Remedios Escalada, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Talleres Remedios Escaladaultimele 5Argentino Merlo
1,60
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Talleres Remedios Escalada și ultimele 5 Argentino Merlo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Talleres Remedios Escalada2-2-1

E
Talleres Remedios Escalada - Ituzaingo01.08.26 · Primera B
0-0
V1-0
Î2-1
E
Talleres Remedios Escalada - Flandria10.07.26 · Primera B
1-1

Argentino Merlo1-1-3

Î
Argentino Merlo - Deportivo Laferrere01.08.26 · Primera B
1-3
Î
Brown Adrogue - Argentino Merlo25.07.26 · Primera B
1-0
E
Argentino Merlo - Deportivo Armenio18.07.26 · Primera B
2-2
Î
Flandria - Argentino Merlo14.07.26 · Primera B
1-0
V
Argentino Merlo - Argentino Quilmes10.07.26 · Primera B
3-0

Întâlniri directe Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo

Talleres Remedios Escalada 1Egal 0Argentino Merlo 0
V0-1

V/E/Î din perspectiva Talleres Remedios Escalada. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Talleres Remedios Escalada1.5858% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Argentino Merlo5.9016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.12
X2 1.97
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.47
Sub 2.5 1.45
Peste 2.5 2.45

Ambele marchează

GG Da 2.40
GG Nu 1.51

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.23
Pauză peste 1.5 3.35

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Talleres Remedios Escalada vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Argentino Merlo are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Argentino Merlo - Talleres Remedios Escalada 0-1, pe 29 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Talleres Remedios Escalada, la 1.58, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.45, iar GG la 2.40.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,4 pentru Talleres Remedios Escalada și 0,8 pentru Argentino Merlo. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 51% la victorie, față de 58%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Talleres Remedios Escalada are 51% în model, dar la 1.58 plătește sub cota corectă de 1.96. Sub 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.45, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo

Goluri estimate: 1,36 Talleres Remedios Escalada și 0,78 Argentino Merlo, total 2,14. 1X2 în model: 51% · 28% · 21%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

1-016,0%1-112,5%0-011,8%2-010,9%0-19,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene2-5
Favorită la startTalleres Remedios Escalada · 1.58
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo?

Talleres Remedios Escalada pleca favorită, la cota 1.58. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Talleres Remedios Escalada - Argentino Merlo?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →