Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Szegedi Vasutas - Vasas SC II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Szegedi Vasutas
VÎÎÎV
Final1-1Pauză 0-1
Vasas SC II
VEEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Szegedi Vasutas 24%Egal 24%Vasas SC II 52%

Szegedi Vasutas 1-1 Vasas SC II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Szegedi Vasutas 1-1 Vasas SC II (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 24%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 1-1 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (5-8) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Szegedi Vasutasîn meciVasas SC II
5
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Szegedi Vasutas vs Vasas SC II

Szegedi Vasutas marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,6. Vasas SC II marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Szegedi Vasutas, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Szegedi Vasutas 1, egal 0, Vasas SC II 3.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Szegedi Vasutasultimele 5Vasas SC II
1,20
Puncte / meci
2,20
2,4
Goluri marcate / meci
2,8
2,6
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Szegedi Vasutas și ultimele 5 Vasas SC II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Szegedi Vasutas2-0-3

V
Szegedi Vasutas - Szeged-Cs. Grosics Akad. II24.05.26 · NB III, Group North East
3-2
Î
Dabas - Szegedi Vasutas17.05.26 · NB III, Group North East
2-1
Î
Szegedi Vasutas - Csepel10.05.26 · NB III, Group North East
2-3
Î
Monori SE - Szegedi Vasutas03.05.26 · NB III, Group North East
5-4
V
Szegedi Vasutas - Tiszafoldvar Vse26.04.26 · NB III, Group North East
2-1

Vasas SC II3-2-0

V
Martfui Lse - Vasas SC II24.05.26 · NB III, Group North East
0-3
E
Vasas SC II - Dunaharaszti MTK17.05.26 · NB III, Group North East
4-4
E
Vasas SC II - Bekescsaba Elore II10.05.26 · NB III, Group North East
2-2
V
Szeged-Cs. Grosics Akad. II - Vasas SC II02.05.26 · NB III, Group North East
1-3
V
Vasas SC II - Dabas26.04.26 · NB III, Group North East
2-1

Întâlniri directe Szegedi Vasutas - Vasas SC II

Szegedi Vasutas 1Egal 0Vasas SC II 3
Î
Vasas SC II - Szegedi Vasutas15.11.2025 · pauză 2-1
3-1
V
Szegedi Vasutas - Vasas SC II27.07.2025 · pauză 2-0
2-0
Î0-1
Î1-0

V/E/Î din perspectiva Szegedi Vasutas. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Szegedi Vasutas - Vasas SC II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Szegedi Vasutas3.8024% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Vasas SC II1.7252% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.87
X2 1.20
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Analiza de dinainte de meci

Szegedi Vasutas - Vasas SC II s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Szegedi Vasutas are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 12-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Vasas SC II n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 14 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Szegedi Vasutas a câștigat o dată, Vasas SC II de 3 ori. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Vasas SC II - Szegedi Vasutas 3-1, pe 15 noiembrie 2025.

Vasas SC II pleacă favorită, la cota 1.72. Egalul e la 3.80, iar Szegedi Vasutas la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Szegedi Vasutas și 2,3 pentru Vasas SC II. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Vasas SC II: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. La 1.72, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.46 e peste cea corectă (1.32). Ambele marchează (GG) merită privit: 73% în model, iar 1.49 plătește peste cota corectă de 1.37. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Szegedi Vasutas - Vasas SC II

Goluri estimate: 1,64 Szegedi Vasutas și 2,33 Vasas SC II, total 3,97. 1X2 în model: 27% · 20% · 53%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
20%3
20%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

1-28,4%1-17,2%2-26,9%1-36,5%2-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Szegedi Vasutas. Szegedi Vasutas a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Vasas SC II. Vasas SC II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,7 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 4,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere5-8
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startVasas SC II · 1.72
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Szegedi Vasutas - Vasas SC II?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Szegedi Vasutas - Vasas SC II?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Cine era favorită în Szegedi Vasutas - Vasas SC II?

Vasas SC II pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Szegedi Vasutas - Vasas SC II?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →