Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Stockton Town - Alfreton Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Stockton Town
ÎEÎÎÎ
Final2-0
Alfreton Town
ÎVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Stockton Town 38%Egal 27%Alfreton Town 36%

Stockton Town 2-0 Alfreton Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stockton Town 2-0 Alfreton Town. Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Stockton Town, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 2-0 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Stockton Townîn meciAlfreton Town
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stockton Town vs Alfreton Town

Stockton Town marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. Alfreton Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Alfreton Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stockton Townultimele 5Alfreton Town
0,20
Puncte / meci
1,20
0,4
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Stockton Town și ultimele 5 Alfreton Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stockton Town0-1-4

Î
Gainsborough Trinity - Stockton Town18.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
E
Stockton Town - Leek Town15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Stockton Town - Ashton United11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
Î
Ilkeston Town - Stockton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Blyth Spartans - Stockton Town25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Alfreton Town2-0-3

Î
Cleethorpes Town - Alfreton Town18.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
V
Alfreton Town - Avro FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
V
Alfreton Town - Gainsborough Trinity11.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
Î
Curzon Ashton - Alfreton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Alfreton Town - Mansfield Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Ponturi Stockton Town - Alfreton Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stockton Town2.4038% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Alfreton Town2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.52
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.74

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Analiza de dinainte de meci

Stockton Town - Alfreton Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stockton Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-10. Alfreton Town vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.40 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.74, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Stockton Town și 1,5 pentru Alfreton Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.52 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stockton Town - Alfreton Town

Goluri estimate: 1,21 Stockton Town și 1,49 Alfreton Town, total 2,70. 1X2 în model: 31% · 25% · 44%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%0-110,0%1-29,0%1-08,1%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stockton Town. Stockton Town a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Stockton Town. Stockton Town a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Alfreton Town. Alfreton Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startStockton Town · 2.40
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stockton Town - Alfreton Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Stockton Town - Alfreton Town?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Stockton Town - Alfreton Town?

Pe Bishopton Road West, în Stockton-on-Teeside, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Stockton Town - Alfreton Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Stockton Town - Alfreton Town?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →