Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · Regionalliga - Nord

SSV Jeddeloh - FSV Schoningen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Germania Am.Regionalliga - Nord · Germania Am. Final
SSV Jeddeloh
ÎEÎÎÎ
Final0-2Pauză 0-1
FSV Schoningen
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
SSV Jeddeloh 54%Egal 22%FSV Schoningen 24%

SSV Jeddeloh 0-2 FSV Schoningen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SSV Jeddeloh 0-2 FSV Schoningen (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui FSV Schoningen, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 4,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 16%), iar GG n-a ieșit (NG avea 20%). Scorul exact 0-2 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SSV Jeddeloh vs FSV Schoningen

SSV Jeddeloh marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,0. FSV Schoningen marchează 2,0 goluri pe meci și primește 5,0. La FSV Schoningen, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,6goluri estimate
84%peste 2,5 goluri
80%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
SSV Jeddelohultimele 5FSV Schoningen
0,20
Puncte / meci
0,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
3,0
Goluri primite / meci
5,0
0
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri SSV Jeddeloh și ultimele 5 FSV Schoningen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SSV Jeddeloh0-1-4

Î
VfB Lubeck - SSV Jeddeloh04.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
SSV Jeddeloh - Drochtersen Assel16.05.26 · Regionalliga - Nord
2-2
Î
Werder Bremen II - SSV Jeddeloh09.05.26 · Regionalliga - Nord
4-0
Î
SSV Jeddeloh - Kickers Emden02.05.26 · Regionalliga - Nord
3-4
Î
Phonix Lubeck - SSV Jeddeloh25.04.26 · Regionalliga - Nord
3-2

FSV Schoningen0-1-4

Î
FSV Schoningen - Magdeburg18.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
FSV Schoningen - Wolfsburg11.07.26 · Amicale intercluburi
2-8
Î
FSV Schoningen - Hallescher03.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
FSV Schoningen - Phonix Lubeck16.05.26 · Regionalliga - Nord
3-5
E
BW Lohne - FSV Schoningen09.05.26 · Regionalliga - Nord
4-4

Întâlniri directe SSV Jeddeloh - FSV Schoningen

SSV Jeddeloh 2Egal 0FSV Schoningen 0
V
FSV Schoningen - SSV Jeddeloh29.11.2025 · pauză 1-2
2-6
V
SSV Jeddeloh - FSV Schoningen16.08.2025 · pauză 0-0
3-0

V/E/Î din perspectiva SSV Jeddeloh. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SSV Jeddeloh - FSV Schoningen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SSV Jeddeloh1.7054% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · FSV Schoningen3.8024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.97
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.06
Sub 2.5 2.92
Peste 2.5 1.31

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.82
Pauză peste 1.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

SSV Jeddeloh - FSV Schoningen s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Regionalliga - Nord (Germania Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SSV Jeddeloh n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 7 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. FSV Schoningen n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 10-25. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, SSV Jeddeloh a câștigat de 2 ori, FSV Schoningen niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 5,5 goluri în medie. Ultima: FSV Schoningen - SSV Jeddeloh 2-6, pe 29 noiembrie 2025.

Casele o dau favorită pe SSV Jeddeloh, la 1.70, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.31, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,7 pentru SSV Jeddeloh și 2,0 pentru FSV Schoningen. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie SSV Jeddeloh: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. La 1.70, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 84%. Cota de 1.31 e peste cea corectă (1.19). Ambele marchează (GG) merită privit: 80% în model, iar 1.38 plătește peste cota corectă de 1.25. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități SSV Jeddeloh - FSV Schoningen

Goluri estimate: 2,68 SSV Jeddeloh și 1,95 FSV Schoningen, total 4,63. 1X2 în model: 54% · 18% · 28%. Peste 2,5: 84% (cotă corectă 1.19). GG: 80% (cotă corectă 1.25). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
10%2
16%3
19%4
49%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 16% · peste 2,5: 84% (verde).

Scoruri probabile

2-16,8%2-26,7%3-16,1%3-25,9%1-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SSV Jeddeloh. SSV Jeddeloh a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: FSV Schoningen. FSV Schoningen a primit 25 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,7 goluri, după cote 3,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. SSV Jeddeloh e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Favorită la startSSV Jeddeloh · 1.70
Goluri estimate~4,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SSV Jeddeloh - FSV Schoningen?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat SSV Jeddeloh - FSV Schoningen?

În Regionalliga - Nord (Germania Am.).

Unde s-a jucat SSV Jeddeloh - FSV Schoningen?

Pe Terenul de sport, în Edewecht, sâmbătă, 1 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în SSV Jeddeloh - FSV Schoningen?

SSV Jeddeloh pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în SSV Jeddeloh - FSV Schoningen?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,6.

Alte meciuri din Regionalliga - Nord

Toată liga →