Germania Am. · Regionalliga - Nord
SSV Jeddeloh – Werder Bremen II
Ultimele 5 / 5: SSV Jeddeloh marchează 2.2 și primește 2.8. Werder Bremen II 1.8 / 1.4.
1X2, fără marjă
Gazdă 39% · Egal 25% · Oaspete 36%
Goluri / meci
2.2 + 1.8
Peste 2.5
1.32 · forma 100% / 40%
GG
Da 1.32 · Nu 3.10
Analiză SSV Jeddeloh – Werder Bremen II
SSV Jeddeloh o primește pe Werder Bremen II sâmbătă, 17 octombrie, ora 16:00 (ora României), în Regionalliga - Nord (Germania Am.). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
SSV Jeddeloh are un bilanț de 2-0-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,20 puncte pe meci, cu 11 goluri marcate și 14 goluri primite (2,2 marcate și 2,8 primite în medie). În 100% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Werder Bremen II are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 9 goluri marcate și 7 goluri primite (1,8 marcate și 1,4 primite în medie). În 40% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 40% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele sunt apropiate: diferența e de doar 0,20 puncte pe meci.
În ultimele 4 întâlniri directe din baza noastră, SSV Jeddeloh a câștigat 2, Werder Bremen II a câștigat 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 5,3 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 2 din 4 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 4 din 4. Ultima întâlnire, pe 09.05.2026, s-a terminat Werder Bremen II 4–0 SSV Jeddeloh.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.35 / 3.65 / 2.57. După ce scoatem marja (aproximativ 8,9% pe piața asta), rămân 39% pentru SSV Jeddeloh, 25% pentru egal și 36% pentru Werder Bremen II. Piața vede un meci echilibrat. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.32 și sub 2.5 la 2.90, adică 69% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 1.32 și Nu la 3.10.
Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (1,80 – 2,30) și cele deduse din cote (1,81 – 1,73) și ajunge la 1,81 goluri estimate pentru SSV Jeddeloh și 2,02 pentru Werder Bremen II, adică 3,83 în total. Cu aceste valori, SSV Jeddeloh câștigă în 35% din cazuri, egalul iese în 21%, iar Werder Bremen II câștigă în 44%. Peste 2.5 goluri are 74%, GG are 73%, iar cel mai probabil scor exact este 1–2, cu 8,0%.
| Indicator | SSV Jeddeloh | Werder Bremen II |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-0-3 | 2-1-2 |
| Puncte / meci | 1,20 | 1,40 |
| Goluri marcate (medie) | 11 (2,2) | 9 (1,8) |
| Goluri primite (medie) | 14 (2,8) | 7 (1,4) |
| % Peste 2.5 | 100% | 40% |
| % GG | 60% | 40% |
| Victorii H2H (4 meciuri) | 2 | 2 |
| Goluri estimate (model) | 1,81 | 2,02 |
| Șanse de victorie (model) | 35% | 44% |
Goluri estimate
1,81 – 2,02 · total 3,83
1X2 model
35% · 21% · 44%
Peste 2.5 model
74% · cotă corectă 1.35
GG model
73% · cotă corectă 1.37
Sub 2.5: 26% · Peste 2.5: 74% · total goluri în 90 de minute
| SSV Jeddeloh ↓ / Werder Brem. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2,2 | 4,4 | 4,4 | 3,0 | 1,5 | 0,6 |
| 1 | 3,9 | 7,9 | 8,0 | 5,4 | 2,7 | 1,1 |
| 2 | 3,6 | 7,2 | 7,3 | 4,9 | 2,5 | 1,0 |
| 3 | 2,1 | 4,3 | 4,4 | 2,9 | 1,5 | 0,6 |
| 4 | 1,0 | 2,0 | 2,0 | 1,3 | 0,7 | 0,3 |
| 5 | 0,4 | 0,7 | 0,7 | 0,5 | 0,2 | 0,1 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri SSV Jeddeloh, coloane = goluri Werder Bremen II.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Apărare vulnerabilă: SSV Jeddeloh. SSV Jeddeloh primește 2,8 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Forma și cotele nu se potrivesc. Forma sugerează 4,10 goluri, cotele doar 3,54. Modelul ia media, dar o diferență atât de mare înseamnă că una dintre surse greșește.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 8,9% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Istoricul spune altceva. Întâlnirile directe au avut în medie 5,3 goluri, față de 3,83 cât estimează modelul acum.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Niciun rezultat nu iese clar în față: SSV Jeddeloh 35%, egal 21%, Werder Bremen II 44%. Peste 2.5 goluri are 74% în model (cotă corectă 1.35), iar cota 1.32 e în linie cu ea. Ambele marchează (GG) are 73% în model (cotă corectă 1.37), iar cota 1.32 e în linie cu ea. Scorul cel mai probabil: 1–2 (8,0%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Pauză 1.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Werder Bremen II – SSV Jeddeloh | 1–0 | 4–0 |
| 25.10.25 | SSV Jeddeloh – Werder Bremen II | 3–0 | 4–1 |
| 09.05.25 | Werder Bremen II – SSV Jeddeloh | 4–1 | 8–1 |
| 26.10.24 | SSV Jeddeloh – Werder Bremen II | 1–0 | 3–0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe SSV Jeddeloh – Werder Bremen II?
Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 16:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă SSV Jeddeloh – Werder Bremen II?
Meciul face parte din Regionalliga - Nord (Germania Am.). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre SSV Jeddeloh – Werder Bremen II?
Cotele 1X2 sunt 2.35 / 3.65 / 2.57. Fără marjă, asta înseamnă 39% pentru SSV Jeddeloh, 25% egal și 36% pentru Werder Bremen II, deci un meci echilibrat.
Câte goluri se așteaptă în SSV Jeddeloh – Werder Bremen II?
Modelul nostru estimează 3,83 goluri (1,81 pentru SSV Jeddeloh, 2,02 pentru Werder Bremen II). Peste 2.5 goluri are 74%, GG are 73%, iar cel mai probabil scor este 1–2.