Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Spartak Nalchik
EVVEÎ
Final1-1
FC Rubin Yalta
EEÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Spartak Nalchik 44%Egal 27%FC Rubin Yalta 30%

Spartak Nalchik 1-1 FC Rubin Yalta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Spartak Nalchik 1-1 FC Rubin Yalta. Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-1 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Spartak Nalchik vs FC Rubin Yalta

Spartak Nalchik marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. FC Rubin Yalta marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 7 întâlniri directe: Spartak Nalchik 1, egal 3, FC Rubin Yalta 3.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Spartak Nalchikultimele 5FC Rubin Yalta
1,60
Puncte / meci
0,60
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Spartak Nalchik și ultimele 5 FC Rubin Yalta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Spartak Nalchik2-2-1

E
Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-1
V
Spartak Nalchik - Skchf Sevastopol04.07.26 · FNL 2 - Division B
3-2
V
Spartak Nalchik - Zarya Lugansk20.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0
E
FK Rostov 2 - Spartak Nalchik13.06.26 · FNL 2 - Division B
1-1
Î
Spartak Nalchik - Kyzyltash Yalta06.06.26 · FNL 2 - Division B
0-1

FC Rubin Yalta0-3-2

E
Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-1
E
Druzhba Maykop - FC Rubin Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
2-2
Î
FC Rubin Yalta - FC Nart Cherkessk27.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Neftyanik Izberbash - FC Rubin Yalta20.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1
E
FC Rubin Yalta - FC Dynamo-2 Makhachkala13.06.26 · FNL 2 - Division B
0-0

Întâlniri directe Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta

Spartak Nalchik 1Egal 3FC Rubin Yalta 3
E
Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta25.07.2026 · pauză 0-0
1-1
E
FC Rubin Yalta - Spartak Nalchik30.05.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Spartak Nalchik. 4 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Spartak Nalchik2.0744% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · FC Rubin Yalta3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.60
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Spartak Nalchik vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 5. FC Rubin Yalta n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Spartak Nalchik a câștigat o dată, FC Rubin Yalta de 3 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Ultima: Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta 1-1, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Spartak Nalchik, la 2.07, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.90.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Spartak Nalchik și 1,0 pentru FC Rubin Yalta. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.67 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta

Goluri estimate: 1,44 Spartak Nalchik și 1,04 FC Rubin Yalta, total 2,48. 1X2 în model: 46% · 27% · 27%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-012,1%2-19,0%0-18,7%2-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startSpartak Nalchik · 2.07
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Unde s-a jucat Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta?

Pe Stadionul Spartak, în Nalchik, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta?

Spartak Nalchik pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Spartak Nalchik - FC Rubin Yalta?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →