Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Slovacko U19 - Dukla Praga U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Slovacko U19
ÎÎÎÎE
Final2-5Pauză 2-4
Dukla Praga U19
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Slovacko U19 39%Egal 24%Dukla Praga U19 36%

Slovacko U19 2-5 Dukla Praga U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Slovacko U19 2-5 Dukla Praga U19 (pauză 2-4). Înainte de start, modelul dădea 75% pentru victoria lui Dukla Praga U19, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 4,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 83%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 2-5 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Slovacko U19în meciDukla Praga U19
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Slovacko U19 vs Dukla Praga U19

Slovacko U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 4,0. Dukla Praga U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. La Slovacko U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Slovacko U19 1, egal 2, Dukla Praga U19 3.

~4,5goluri estimate
83%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
Slovacko U19ultimele 5Dukla Praga U19
0,20
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
2,4
4,0
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Slovacko U19 și ultimele 5 Dukla Praga U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Slovacko U190-1-4

Î
Slovacko U19 - Dukla Praga U1915.08.26 · Liga 1 U19
2-5
Î
Karvina U19 - Slovacko U1908.08.26 · Liga 1 U19
3-0
Î
Slovacko U19 - Mlada Boleslav U1910.06.26 · Liga 1 U19
0-4
Î
Viktoria Plzen U19 - Slovacko U1906.06.26 · Liga 1 U19
5-1
E
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1930.05.26 · Liga 1 U19
3-3

Dukla Praga U193-1-1

V
Slovacko U19 - Dukla Praga U1915.08.26 · Liga 1 U19
2-5
Î
Dukla Praga U19 - Teplice U1908.08.26 · Liga 1 U19
2-3
V
Slovan Liberec U19 - Dukla Praga U1913.06.26 · Liga 1 U19
2-3
V
Dukla Praga U19 - Zbrojovka Brno U1906.06.26 · Liga 1 U19
2-0
E
Slavia Praga U19 - Dukla Praga U1930.05.26 · Liga 1 U19
0-0

Întâlniri directe Slovacko U19 - Dukla Praga U19

Slovacko U19 1Egal 2Dukla Praga U19 3
Î
Slovacko U19 - Dukla Praga U1915.08.2026 · pauză 2-4
2-5
Î2-5
Î
Slovacko U19 - Dukla Praga U1908.06.2024 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Slovacko U19. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Slovacko U19 - Dukla Praga U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Slovacko U192.3039% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Dukla Praga U192.5036% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Slovacko U19 - Dukla Praga U19 s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Slovacko U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-20. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Dukla Praga U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 7.

În ultimele 6 întâlniri directe, Slovacko U19 a câștigat o dată, Dukla Praga U19 de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Slovacko U19 - Dukla Praga U19 2-5, pe 15 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.30 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.70 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Slovacko U19 și 3,2 pentru Dukla Praga U19. Scorul cel mai probabil e 1-3. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 12% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Dukla Praga U19, modelul calculează 75%. Cota de 2.50 e peste cea corectă (1.33). Peste 2.5 goluri: 83% în model, adică o cotă corectă de 1.20. Ambele marchează (GG): 70% în model, adică o cotă corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități Slovacko U19 - Dukla Praga U19

Goluri estimate: 1,30 Slovacko U19 și 3,20 Dukla Praga U19, total 4,50. 1X2 în model: 12% · 13% · 75%. Peste 2,5: 83% (cotă corectă 1.20). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
11%2
17%3
19%4
47%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 17% · peste 2,5: 83% (verde).

Scoruri probabile

1-37,9%1-27,4%1-46,3%0-36,1%0-25,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Slovacko U19. Slovacko U19 a primit 20 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-5
Pauză2-4
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startSlovacko U19 · 2.30
Goluri estimate~4,5
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Slovacko U19 - Dukla Praga U19?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 2-5.

În ce competiție s-a jucat Slovacko U19 - Dukla Praga U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Unde s-a jucat Slovacko U19 - Dukla Praga U19?

Pe Stadionul Municipal, în Uherské Hradiště, sâmbătă, 15 august, ora 14:00 (ora României).

Cine era favorită în Slovacko U19 - Dukla Praga U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-5.

Câte goluri s-au marcat în Slovacko U19 - Dukla Praga U19?

7 goluri, scor final 2-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,5.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →