Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

CehiaCehia · 3. CFL

Slavia Praga C - FK Pribram B

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Cehia3. CFL · Cehia Final
Slavia Praga C
VEÎVÎ
Final2-0Pauză 2-0
FK Pribram B
EÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Slavia Praga C 52%Egal 24%FK Pribram B 24%

Slavia Praga C 2-0 FK Pribram B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Slavia Praga C 2-0 FK Pribram B (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Slavia Praga C, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 2-0 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Slavia Praga Cîn meciFK Pribram B
5
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Slavia Praga C vs FK Pribram B

Slavia Praga C marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. FK Pribram B marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Slavia Praga Cultimele 5FK Pribram B
1,40
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Slavia Praga C și ultimele 5 FK Pribram B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Slavia Praga C2-1-2

V
Petrin Plzen - Slavia Praga C05.06.26 · 3. CFL
1-3
E
Slavia Praga C - Motorlet Praga24.05.26 · 3. CFL
1-1
Î
Slavia Praga C - Viktoria Plzen B20.05.26 · 3. CFL
3-5
V
Pisek - Slavia Praga C15.05.26 · 3. CFL
0-1
Î
Slavia Praga C - Loko Vltavin10.05.26 · 3. CFL
1-2

FK Pribram B2-1-2

E2-2
Î
Aritma Praga - FK Pribram B23.05.26 · 3. CFL
3-2
Î
FK Pribram B - SK Kladno20.05.26 · 3. CFL
0-1
V
FK Pribram B - Motorlet Praga17.05.26 · 3. CFL
1-0
V
Taborsko B - FK Pribram B10.05.26 · 3. CFL
0-3

Întâlniri directe Slavia Praga C - FK Pribram B

Slavia Praga C 1Egal 0FK Pribram B 0
V
Slavia Praga C - FK Pribram B01.11.2025 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Slavia Praga C. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Slavia Praga C - FK Pribram B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Slavia Praga C1.7552% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · FK Pribram B3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.19
X2 1.87
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Analiza de dinainte de meci

Slavia Praga C - FK Pribram B s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 3. CFL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Slavia Praga C are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-9. FK Pribram B vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Slavia Praga C - FK Pribram B 2-0, pe 1 noiembrie 2025.

Slavia Praga C pleacă favorită, la cota 1.75. Egalul e la 3.70, iar FK Pribram B la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Slavia Praga C și 1,5 pentru FK Pribram B. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 52%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Slavia Praga C are 43%, FK Pribram B 34%. Peste 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.48 plătește sub cota corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.50, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Slavia Praga C - FK Pribram B

Goluri estimate: 1,71 Slavia Praga C și 1,48 FK Pribram B, total 3,19. 1X2 în model: 43% · 23% · 34%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%2-18,9%1-27,7%1-07,0%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Slavia Praga C. Slavia Praga C a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere5-1
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSlavia Praga C · 1.75
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Slavia Praga C - FK Pribram B?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 11:15 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Slavia Praga C - FK Pribram B?

În 3. CFL (Cehia).

Cine era favorită în Slavia Praga C - FK Pribram B?

Slavia Praga C pleca favorită, la cota 1.75. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Slavia Praga C - FK Pribram B?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din 3. CFL

Toată liga →