Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
SC Paulinense SP U20
ÎVÎEV
Final2-0Pauză 0-0
Sao Caetano U20
VEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
SC Paulinense SP U20 39%Egal 29%Sao Caetano U20 32%

SC Paulinense SP U20 2-0 Sao Caetano U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SC Paulinense SP U20 2-0 Sao Caetano U20 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui SC Paulinense SP U20, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 2-0 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (9-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

SC Paulinense SP U20în meciSao Caetano U20
9
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SC Paulinense SP U20 vs Sao Caetano U20

SC Paulinense SP U20 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Sao Caetano U20 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. La SC Paulinense SP U20, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
SC Paulinense SP U20ultimele 5Sao Caetano U20
1,40
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri SC Paulinense SP U20 și ultimele 5 Sao Caetano U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SC Paulinense SP U202-1-2

Î
Independente SP U23 - SC Paulinense SP U2319.07.26 · Paulista, Segunda Divisao U23
2-1
V
SC Paulinense SP U23 - Osasco Sporting U2017.07.26 · Paulista U20
1-0
Î
SC Paulinense SP U23 - Independente SP U2312.07.26 · Paulista, Segunda Divisao U23
0-1
E
Botafogo SP U20 - SC Paulinense SP U2310.07.26 · Paulista U20
1-1
V
SC Paulinense SP U23 - Sao Carlos SP U2305.07.26 · Paulista, Segunda Divisao U23
2-0

Sao Caetano U201-1-3

V
Sao Caetano U20 - Sao Bernardo U2017.07.26 · Paulista U20
2-0
E
Velo Clube U20 - Sao Caetano U2010.07.26 · Paulista U20
2-2
Î
Sao Caetano U20 - Uniao Sao Joao U2003.07.26 · Paulista U20
0-2
Î
Sao Caetano U20 - Sao Paulo U2028.06.26 · Paulista U20
0-2
Î
Desportivo Brasil U20 - Sao Caetano U2012.06.26 · Paulista U20
3-2

Ponturi SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SC Paulinense SP U202.3039% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Sao Caetano U202.8232% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.40
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.77

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Analiza de dinainte de meci

SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, SC Paulinense SP U20 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Sao Caetano U20 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9.

Casele văd un meci echilibrat: 2.30 pentru gazde, 2.82 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.77, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru SC Paulinense SP U20 și 1,2 pentru Sao Caetano U20. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 70% în model, iar 1.42 e aproape de cota corectă (1.43). Peste 1.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.21, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20

Goluri estimate: 1,43 SC Paulinense SP U20 și 1,15 Sao Caetano U20, total 2,58. 1X2 în model: 44% · 26% · 30%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-010,8%2-18,9%0-18,7%2-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sao Caetano U20. Sao Caetano U20 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere9-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSC Paulinense SP U20 · 2.30
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Cine era favorită în SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în SC Paulinense SP U20 - Sao Caetano U20?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →